[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Правоохоронці та священики відмазують наркодилера московського партіархату?

Правоохоронці та священики відмазують наркодилера московського партіархату?

Цікава історія розвитку подій у Запоріжжі, де днями в одному з відділень "Нової пошти" поліція затримала при одержанні бандеролі з амфітаміном та метамфітаміном помічника митрополита УПЦ Московського патріархату Луки, ієромонаха Свято-Андріївського кафедрального собору УПЦ МП Іліодора Кугатова.

Спочатку поліція дала інформацію про те, що ієромонах був затриманий з "великою кількістю" наркотичних речовин, а разом з ним затриманий і протоієрей Євген Квач, який "стояв на стрьомі" під входом до відділення "Нової пошти".
Але вже за пару днів інфо в запорізьких ЗМІ звучало дещо інакше:
"В поліції повідомили, що вага наркотичної речовини становить 1 грам (ОДИН ГРАМ)!!!

Правоохоронці відкрили провадження за ознаками ч.1.ст.309 (незаконне придбання, зберігання та перевезення наркотичних речовин без цілі їхнього збуту) .

А це - штраф - від 850 до 1700 грн!!

За те, що ієромонах Кугатов - не дилер, а просто наркоман зі стажем, активно "агітує" і сам лідер Московського патріархату на Запоріжжі, його шеф, - Лука ( в миру - громадянин Коваленко Андрій В'ячеславович, 1971-го року народження):

"Затриманого клірика Євгена Кугатова я знаю давно. Я знав і про його наркозалежність. Але я бачив і його покаяння, і його бажання позбутися цього недуга. Довгі роки вдавалося стримувати хворобливі потяги наркозалежності Євгенія. Але влада диявола, на жаль, знову взяла гору ним "...

А куди ж випарилася за ніч "велика кількість" амфітаміну та метамфітаміну??

Який диявол "возобладал" над працівниками поліції за цю ніч?

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
З манікюрниць - до Кабміну: дивовижна кар'єра 25-річної Анни Олександрівни Сергеєвої
Мосійчук: «Як казала Голда Меїр: «Посилайте хлопчиків!»
Кагарлик Vs Врадіївка
Вогонь вже впритул наблизився до Чорнобильської станції