[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Повністю підтримую рішення президента України. В своїй живій уяві

Повністю підтримую рішення президента України. В своїй живій уяві

Повністю підтримую рішення президента України Володимира Зеленського передати весь його кортеж на потреби медиків. Правильне і красиве рішення під час епідемії коронавірусу.

Так само підтримую його рішення передати всі кошти, виділені в бюджеті на утримання Офісу президента України, на потреби Інституту молекулярної біології і генетики НАН України, в якому вже розробили тест-систему для діагностики коронавірусу і на закупівлю апаратів ШВЛ. А це по факту 1 мільярд гривень.

Такі рішення викликають повагу і довіру. Так само підтримую рішення депутатів ВР з "Слуги народу", які погодилися відмовитися від своїх зарплат і скоротити їх до 4 700 грн на період кризи, як скоротили в 2014 році депутати ВР, а всі кошти перерахувати до фонду боротьби з коронавірусом.

І звісно ж підтримую рішення глави ОП Андрія Єрмака передати куплений ним минулого тижня мерседес за 3,2 мільйона гривень для підвезення медиків на роботу. Я радий, що він підтримав починання свого шефа.

Тому повністю підтримую всі ці рішення, тільки шкода, що всі вони лише в моїй живій уяві. Ми ж розуміємо, що ніхто з них на це не здатний.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Сума рейтингів усіх «слуг» на 0,4% менше за мій рейтинг у Києві. Про Кличка взагалі мовчу!
Усі питання, які озвучував Гордон, дійсно писали в ГПУ і СБУ. Зради немає, але є безпросвітна дурість
Саме олігархи формують порядок денний у державі
Україна повинна бути стороною прийняття рішення, а не покірним виконавцем чиєїсь волі