[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Пацани на передовій кладуть свої життя, щоб Бородянський ляпав язиком феєричну нісенітницю?

Пацани на передовій кладуть свої життя, щоб Бородянський ляпав язиком феєричну нісенітницю?

Ось як не перейти на мат після такого? Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський ляпнув феєричну нісенітницю:

"Треба розрізняти виступи спортсменів за кордоном, в тому числі і в Російській Федерації, і виступи артистів. Для того щоб ефективно боротися за медалі в світі, ми повинні виступати на території держави-агресора".

Перекладу з чиновницької на людську - Якщо прийти додому до Бородянського, дати йому в морду, відібрати у нього кухню і вітальню, потім спалити його машину, то буде абсолютно нормальним, що б той, хто зробив все вище перераховане, запросив його потім на круглий стіл з питання соціальної проблематики в сучасній поезії.

А Бородянський піде і буде обговорювати цю проблематику з тим, хто таке з ним зробив. Адже це необхідно для того, щоб поезія розвивалася і досягала нових висот. Так?

Я так розумію, що пацани на передовій кладуть свої життя і захищають нас від російської зброї саме для того, щоб Бородянський міг таке ляпнути, а любителі ідеї #какаяразніца могли їздити в Рашку за підтримки керівництва країни, у якій анексували одну частину території, окупували іншу частину території, зруйнували частину її інфраструктури та вбили величезну кількість її громадян?

Де ж таких набрали? Бачу, що весь цей #моносброд не припиняє днопоглиблювальні роботи.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Російські окупанти не планують жити поряд з українцями, вони хочуть жити тут замість нас
Можливу загальну примусову мобілізацію в росії вже називають «могилізацією»
Чого досяг путін за 38 днів війни з Україною: конкретно, по пунтктам
Удар по пологовому будинку та дитячій лікарні в Маріуполі може стати для Путіна початком кінця