[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Одним пропагандоном буде менше! Він на це заслужив

Одним пропагандоном буде менше! Він на це заслужив

А це вже дуже цікаво. Спочатку новина: Офіс генпрокурора України надіслав до суду обвинувальний висновок у кримінальній справі стосовно директора мовлення телеканалу RT Антона Красовського. Його звинувачують у закликах фізично знищити частину українського народу, у розпалюванні ненависті та утвердженні доцільності вирішення протиріч між росією та Україною із застосуванням насильства.

Ще Красовський закликав до повалення чинного в Україні конституційного ладу. Загалом, у нього майже весь набір пропагандона.

Тепер найцікавіше. Після того, як вийшла офіційна заява СБУ та Генпрокурори щодо Красовського, одна з веж Кремля вирішила це використати. З огляду на історію з нещодавньою смертю Дугіної, після вибуху авто, та вчорашню кару херсонського колабораціоніста Ковальова, вирішили використати ситуацію з Красовським для вирішення внутрішніх питань та запуску потрібної інформкампанії.

Добрі люди, з однієї близькосхідної країни, розповіли, що на оперативному рівні в Росії стався витік інформації про те, що Красовського будуть... двохсотити. А потім із цього почнуть ліпити медіаісторію про те, що українські спецслужби вбили нещасного гея-журналіста Красовського, який до того ж мав ВІЛ.

А озвучені звинувачення від СБУ та Генпрокуратури будуть дуже у тему. Ну, і почнуться крики - Захід, ви подивіться, кому допомагаєте!!! ))

Цинізм цієї історії зашкалює. Але ж це росіяни. Вони два будинки з людьми на Каширці підірвали у своїх інтересах, то що говорити про одного пропагандона?

Але це говорить ще й про те, що всередині цього гнізда йдуть ігри, в яких кремляді готові пожертвувати будь-яким своїм слугою заради своїх інтересів. Беремо попкорн та стежимо за ситуацією. І не переживаємо за Красовського. Він на це заслужив.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!
На перших шпальтах топових європейських газет України немає. Треба терміново міняти інформполітику!
Україна постане! Україна відродиться! Україна зміниться на краще!