[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Рибчинські представили новий YouTube - проєкт ( відео )

Рибчинські представили новий YouTube - проєкт ( відео )

Є теми актуальні, є сьогоденні, є такі, що не доживають від сніданку до обіду, а є такі, актуальність яких з часом тільки зростає. Те саме і з особистостями: є вчорашні, є сьогоденні, а є постаті воістину епохальні. Саме такою я вважаю свого батька, поета і драматурга Юрія Рибчинського.

І справа не в тому, що його доробок у тисячі пісень є унікальним, справа в якості і народності його творів: "Ой летіли дикі гуси", "Чарівна скрипка", "Три поради", "Шлях до Тараса", "Зелен клен", "Гай, зелений гай" та сотень інших.

Тато є унікальною особистістю не лише у розумінні творчої плідності, - він є людиною енциклопедичних знань і дивовижного мислення, яке можна сміливо назвати життєвою мудрістю.

І насправді, було б гріхом не здійснити те, що я вирішив зробити на 76-му році його життя - записати цикл програм "10 розмов із батьком". Разом ми вибрали 10 тем, зовсім не сьогоденних, а актуальних завжди: завтра, через рік і через десять.

Сьогодні я представляю вашій увазі три програми циклу.

Одна з них - про цивілізаційний вибір України, про те, куди направили державу наші предки тисячу років тому і куди ми через величезні перепони ідемо зараз.

Друга - про Другу світову війну, не банально, маючи новітні історичні факти і свідчення, і з цікавою версією причин і наслідків найбільшої гуманітарної катастрофи ХХ сторіччя.

А третя - про Батька Нації, великого Поета і дивовижного художника Тараса Григоровича Шевченка.

Приємного і корисного перегляду, дорогі співвітчизники!

 

 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
День пам'яті, кажете? Ми добре пам'ятаємо і Голодомор, і жертви Другої світової, і Бучу, і Маріуполь
Якою б не була ціна перемоги, усе буде помножено на 10 і забрано у росії без перешкод
Заради нашої перемоги, заради єдності і монолітності слід прикусити собі язика і бити спільного ворога, а не опонента
99,9% росіян це нелюді, неуки і дикуни, яких виправить тільки могила