[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Нема націоналізму - нема своєї держави. Нема своєї держави - є геноцид

Нема націоналізму - нема своєї держави. Нема своєї держави - є геноцид
Причиною Голодоморів була поразка у війні за Незалежність 1918-1921 років. Геноцид можливий лише проти бездержавної нації. Українці свою державу втратили. Чому так сталося?
«Головна причина нещастя нашої нації – брак націоналізму серед її загалу».
Так сказав колись Микола Міхновський, один з ключових українських політиків тих часів.
 
Сто років тому мільйон естонців змогли зберегти свою державу, а сорок мільйонів українців — ні. Чому? Бо в естонців було багато націоналізму, а в українців недостатньо. Була фанатична меншість, яка боролася за Україну до кінця, але більшості це не стосувалося.
 
Нема націоналізму - нема своєї держави. Нема своєї держави - є геноцид. І геноцид стосується всіх, у тому числі тиж, кому було байдуже. Окупантам не байдуже, їм треба було знищувати українців як таких, без різниці ідейних чи ні.
 
Якщо хтось вам говорить, що нам не потрібна держава і армія, що анархія це добре і т.д. - перед вами небезпечний ідіот чи відвертий ворог, що в принципі те саме. І його маразматичні ідеї призводять до того, що мільйони загинуть у муках.
 
Україна сто років тому була охоплена лівацькою ідеологією. Правда в тому, що не лише Україна, а вся Європа. Але, наприклад, польські соціалісти змогли стати державниками (а по суті націоналістами) і втримати незалежність, а українські соціалісти лишилися в полоні утопічних ілюзій і Україна програла. Винниченко, Махно та їм подібні несуть свою частину відповідальності за українську катастрофу у ХХ столітті.
 
Москва хоче повторити геноцид, якщо в неї буде така можливість. Єдине, що її зупиняє — українська армія. І національна свідомість українців, тільки завдяки якій є українська держава.
 
Згадаймо сьогодні наших мертвих. Заради живих і наступних поколінь.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Українська та російсько-імперська ідентичність не можуть співіснувати на одному просторі
Перемога неймовірно посилить позиції України: частина політичних еліт Європи цього побоюється
Демосковізація - це завдання не лише для України, це завдання для всього світу
Російський ліберал Марк Солонін, якому дала притулок Україна, виявився українофобом