[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Настають темні і смутні часи. Я не перебільшую.

Настають темні і смутні часи. Я не перебільшую. І хочу, щоб ви розуміли, що відбувається.

Пишу те, що є. Зараз, коли в Україні з'являться тести, то ми дізнаємося, як багато людей виявляться інфікованими коронавірусом.

Ось тут і треба не істерити, а тверезо дивитися на речі.

Людям доведеться навчитися серйозно ставиться до пандемії і обмежити своє пересування, а держава зобов'язана піклуватися про виживання громадян і дати максимум зі своїх можливостей. І треба зрозуміти, що це не на пару тижнів і не на місяць. Це триватиме значно довше.

Хочу всім побажати одного - залишайтеся людьми, не втрачайте холоднокровність, не піддавайтеся паніці і бережіть себе.

Так, все серйозно, але це не привід втрачати людяність. У такі миті нація зобов'язана згуртуватися і об'єднавши зусилля протистояти цій загрозі, щоб вижити і стати в підсумку сильніше. І я щиро сподіваюся ми покажемо, що здатні на це.

Прислухайтеся до рекомендацій не йти в публічні місця, уникати громадського транспорту і місць громадського харчування. Сприйміть всю ситуацію серйозно. Мінімізуйте свої контакти. Не нехтуйте особистою гігієною і регулярно мийте руки, а так само знезаражувайте їх. По можливості залишайтеся на карантині в самоізоляції.

І сподіваюся, що вже через кілька місяців ми будемо згадувати цей кошмар, як випробування, яке нам вдалося пройти. Тільки не нехтуйте всіма заходами безпеки. Тримайтеся!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
В Раду внесли постанову про скасування Закону про ринок землі
Брат Єрмака продає посади і барижить державою?
Повністю підтримую рішення президента України. В своїй живій уяві
Ці валяться швидше, ніж валився кабмін Гончарука