[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

На перших шпальтах топових європейських газет України немає. Треба терміново міняти інформполітику!

На перших шпальтах топових європейських газет України немає. Треба терміново міняти інформполітику!

Подивіться на перші сторінки 10 топових британських газет. Нас на них немає. На жодній. Це багато про що говорить тим, хто професійно займається інформаційною політикою.

В австрійських газетах все так само, як і у бритів. І в тв-новинах, за рідкісним винятком, немає сюжетів про те, що відбувається в Україні.

Немає сюжетів про те, як більше доби у європейській столиці не було світла, води та електрики. Немає сюжетів про те, як зробили операцію на серці дитини, в Інституті серця за допомогою світла ліхтарика телефону. Немає сюжетів про те, як страждають люди похилого віку, яким складно піднятися пішки до себе додому і немає сюжету про дітей у темних та холодних квартирах Києва.

Так буває, коли інформаційною політикою держави, що воює, займаються ті, хто бачить своє головне завдання лише в тому, щоб прославляти владу і підсвічувати Єрмака.

Інформаційний простір так влаштований, що одна новина змінює іншу і якщо регулярно не актуалізувати тему, вона йде на задній план. А це точно те, що нам не потрібне.  

Ситуацію потрібно терміново міняти! І необхідно оперативно знімати репортажі із сюжетами з урахуванням того, де вони вийдуть в ефір та орієнтованими на ЦА у кожній країні.

Комусь здасться це цинічним. Але це відомі правила інформаційних технологій. Або ми це використовуємо та отримуємо необхідну нам реакцію та підтримку, або не використовуємо, але потім не розуміємо, чому про нас не говорять і не пишуть.

До речі, 2 мільярди на телеканал ДОМ наступного року – це гроші на вітер, а створення сюжетів та робота із західними ЗМІ – це те, на що можна і потрібно виділяти гроші. Але є один нюанс – про велич Єрмака, геніальність Тимошенка та мудрість Подоляка там ніхто не розповідатиме. Ці могли б зацікавити, найімовірніше, "The Muppet Show", але воно давно закрите. Тож і тут проліт.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!
Україна постане! Україна відродиться! Україна зміниться на краще!
Хочу помилитися, але схоже треба все ж таки серйозно готуватися до блекауту