[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Можливу загальну примусову мобілізацію в росії вже називають «могилізацією»

Можливу загальну примусову мобілізацію в росії вже називають «могилізацією»

У російських соціальних мережах почали серйозно обговорювати можливу загальну чи масову мобілізацію. Російські диванні ура-патріоти не дуже хочуть ставати гарматним м'ясом для путіна і ставляться до цієї теми явно негативно. Цю можливу загальну примусову мобілізацію у рф вже називають "могилізацією".

Кремль бачить цю реакцію і шукає варіант провести мобілізацію потайки. Але потайки призвати 150-200 тисяч росіян неможливо. Логістика, підготовка та забезпечення явно не впораються. А значить, якщо мобілізацію все ж таки оголосять, то все буде публічно.

Через те, що під заклик потраплять не підготовлені та не мотивовані росіяни, експерти вважають, що вони стануть просто гарматним м'ясом, яким намагатимуться завалити українських військових. Це старий радянський метод, який здавна добре використовувався за часів СРСР. Тоді, в ім'я взяття Києва чи Одеси, радянські воєначальники жертвували сотнями тисяч життів воїнів. Схоже, підхід не сильно змінився.

Профільні експерти оцінюють можливі летальні втрати російської армії за такої стратегії в 30%. І ще 30-35% отримають поранення або інвалідність. Але Кремль це не лякає. Адже власні громадяни для путіна – це витратний матеріал і не більше. Розуміють це й у рф. Саме тому квасні патріоти не дуже хочуть до армії і шукають всі можливі умови, щоб уникнути служби.

Зараз набір йде в основному в депресивних регіонах рф, в яких армія - єдиний варіант вирватися з регіону та заробити гроші. Отже, оголосити загальну мобілізацію в рф буде мало. Потрібно буде ще й відловити призовників. А це буде непросто.

У жодному разі до 9 травня залишилося недовго. Тож незабаром ми дізнаємося, яку модель поведінки вибере Кремль. І не варто довіряти словам Пєскова про те, що чутки про заклик - це нісенітниця. Нісенітницею він називав і можливість вторгнення в Україну. І ми всі бачимо, що він тоді брехав. Адже Пєсков бреше завжди, коли відкриває рота.

У будь-якому разі нам утилізувати все це рашистське лайно. Тому чекаємо і після наказу виконуємо бойове завдання.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
З 24 лютого українки народили у Польщі понад 4500 дітей. А скільки таких у Німеччині, Чехії, Італії?
Іжевський стрілець застрелився. Так кажуть російські спецслужби. Але віри їм немає
Слова Пугачової про Росію, як країну-ізгоя та ілюзорні цілі стали викликом особисто Путіну
Одним пропагандоном буде менше! Він на це заслужив