[]

Мистецтво перейшло на режим онлайн

Мистецтво перейшло на режим онлайн

Театри і музеї світу на час карантину перейшли на режим онлайн. Львівське мистецтво, як і усе світове, пішло на карантин через коронавірус, але не цілком, воно перейшло в режим онлайн. Втім, сидячи удома, саме у ці кілька тижнів є нагода подивитися вистави львівських театрів та віртуально походити музеями.

Органний зал пропонує безкоштовні онлайн трансляції концертів упродовж кількох тижнів карантину. Шукайте на їхній сторінці Facebook та каналі Youtube. 

«Вчора вже була пробна трансляція, ми перевірили, затестили все, що потрібно покращити. І протягом цих тижнів ми плануємо транслювати органні концерти. Зокрема, буде музика Клода Дебюссі, Вівальді, «Трансцендентні етюди» Ференца Ліста у виконанні піаніста Андрія Макаревича. Також будуть лекції від Галицького музичного товариства та консерваторії», — розповів директор Органного залу Іван Остапович.

Оскільки заклади культури у ці тижні не можуть на себе заробляти, користувачам онлайн трансляцій будуть пропонувати скласти пожертву. Але це добровільно.

Львівські театри теж дарують безкоштовні вистави. Львівська опера упродовж цих тижнів виставлятиме постановки на своєму каналі та у соцмережах. Опери і балети з'являтимуться там щоп'ятниці, суботи та неділі і будуть доступні протягом доби.

Театр Марії Заньковецької ж оприлюднюватиме свої роботи щодня і вони будуть надалі у вільному доступі тут.

«Ми будемо показувати нашим глядачам найкращі вистави, які в нас були за час нашої історії. Будемо намагатися так, щоб наші глядачі не сумували без нас, щоб пам'ятали про театр і вже сьогодні розпочинаємо виставою «Сватання на Гончарівці», — повідомила керівниця літературно-драматургічної частини театру ім. М. Заньковецької Тетяна Батицька.

Львівські музеї теж чекають відвідувачів в інтернеті. На сайті можна віртуально помандрувати музеями України, зокрема львівським Музеєм етнографії та Домом Франка. Кожен із них має свої сайти і канали на Youtube.

«У нас є ще ряд неопублікованих відео, і я думаю, що це якраз дуже хороша нагода зараз їх допрацювати, бо завжди бракувало часу, щоб їх до кінця обробити і закачати в інтернет. Я думаю, що зараз це буде одне з наших завдань на ці тижні», — додав заступник директора Дому Франка Михайло Кобрин.

Тим часом світове мистецтво теж відкриває для нас нові можливості на час карантину. Упродовж семи днів виставляють свої вистави Нью-йоркська Метрополітен операВіденська державна опера, а також Баварська і Берлінська опери.

Усім охочим досить просто зайти на їхні сайти, зареєструватися і дивитися постановки безкоштовно.

Окрім того, можемо віртуально походити ЛувромБританським музеєм у Лондоні, музеєм ван Гога в Амстердамі, Національною галереєю мистецтв Вашингтона.[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
«Оголена з веселим малюнком» пішла з молотка на Christie's за $46,2 млн
Мистецтво
«Оголена з веселим малюнком» пішла з молотка на Christie's за $46,2 млн
Картина американського художника, представника поп-арту Роя Ліхтенштейна «Nude with Joyous Painting» пішла з молотка на Christie's за 46,2 млн доларів. Про це повідомляється на сторінці аукціону у Tweeter....
Світ застиг у моменті: визначено переможців Sony World Photography Awards 2020
Мистецтво
Світ застиг у моменті: визначено переможців Sony World Photography Awards 2020
Не обійшли світові фотографи й життя України, тому Український Дощ пропонує вам переглянути найкращі роботи конкурсу....
Картонну палітру Пікассо продали за $70 тисяч
Мистецтво
Картонну палітру Пікассо продали за $70 тисяч
Четвертий найстаріший аукціонний дім світу Sotheby's продав картонну палітру художника Пабло Пікассо за £56 250 - це майже $70 тисяч...
У Франції на аукціоні продано спільний лист Ван Гога і Гогена
Мистецтво
У Франції на аукціоні продано спільний лист Ван Гога і Гогена
Лист було написано в листопаді 1888 року, в ньому піднімається питання створення асоціації авангардних художників....
Викрадену роботу знаменитого вуличного художника Бенксі знайшли в Італії
Мистецтво
Викрадену роботу знаменитого вуличного художника Бенксі знайшли в Італії
На викраденому малюнку зображена жінка, скорботна про жертви теракту 13 листопада 2015 року...