[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Міністра, який образливо вислювався про українців, відправили у відставку. Дякую!

Міністра, який образливо вислювався про українців, відправили у відставку. Дякую!
Міністра внутрішніх справ Естонії Марта Хельме (Mart Helme), який належить до партії EKRE, змусили подати у відставку після того, як він зробив декілька гучних скандальних заяв. Спочатку він образливо висловився про українців, потім зачепив ЛГБТ спільноту.
 
А цього разу Хельме запустив новий скандал, пов'язаний з заявами про те, що вибори в США нібито не були чесними. Загалом, добалакався.
 
 
Я щиро вдячний президенту Естонії Керсті Кальюлайд за її слова про те, що людина, котра заявляє подібне, не може займати посаду в уряді.
 
Так само я вдячний всім естонським політикам, які раніше засудили ексміністра МВС і в підсумку примусили його піти у відставки.
 
Ця історія вкотре показує, що, на жаль, неадекватні є серед політиків в усьому світі. Але в цивілізованому світі їх публічно засуджують, а не підтримують. І це гарний приклад для наслідування.
 
 
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Членство в НАТО - це необхідність для виживання України
Зеленський добре розуміє, що порушив закон і тепер йому конче необхідний другий термін
Будь українцем! Будь цивілізованим! Викинь георгіївську стрічку!
Зеленського зможе перемогти тільки новий кандидат, якого готові підтримати українці