[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Лікарі в Ізраїлі дістали у хворої печінку, очистили і повернули назад

Лікарі в Ізраїлі дістали у хворої печінку, очистили і повернули назад

Прорив в онкології: в лікарні "Шиба" в Тель ха-Шомер витягли уражену печінку з організму хворої, видалили пухлину і повернули орган на місце. Таким чином позбавили жінку від пухлини, не видаляючи печінку. Подібна операція проведена в Ізраїлі вперше, а в світі їй піддалися всього 100 хворих. Про це стало відомо в суботу, 21 березня.

Саме хірургічне втручання пройшло 11 березня. В операції брали участь професор Даніель Азулай і доктор Ейлон Лахат, а також бригада хірургів, анестезіологів, медсестер і техніків медичного обладнання. Складна операція за методом ex situ полягала у видаленні пухлини та імплантації здорової печінки назад в організм пацієнтки.

Йдеться про 30-річну репатріантку. Кілька років тому, до переїзду в Ізраїль, вона перенесла операцію з приводу раку кишечника на своїй колишній батьківщині. Після репатріації вона пройшла обстеження в Ізраїлі, і лікарі виявили в її печінці метастаз розміром 15 см. Жінка пройшла курс хіміотерапії, а потім - операцію по новому методу.

Операція складалася з 3 етапів. На першому етапі лікарі витягли печінку і помістили її в стерильний лід при температурі 4 ° С. На другому етапі, який також проводився в середовищі стерильного льоду, видалили пухлину. На закінчення лікарі імплантували "відремонтовану" печінку назад.

"Це вкрай складна операція, - сказав професор Азулай - Вона включала втручання на печінці, що складне саме по собі, і її імплантацію в умовах ризику смертельно небезпечного кровотечі. На щастя, все пройшло успішно, і пацієнтка повинна виписатися через 10 днів ".

Зазначимо, що на початку березня за аналогічним методом було проведено видалення пухлини легень. Ця складна операція відбулася в лікарні "Бейлінсон": лікарі витягли легені з організму, очистили від новоутворення і повернули назад.

"Це дає надію хворим, яких раніше вважали безнадійними, - говорить доктор Лахат - Це новий варіант лікування, операція з високим ризиком смертності, що вимагає високого ступеня обережності і правильного вибору відповідних пацієнтів. Операція пред'являє високі вимоги до майстерності хірургів і піддає хворих серйозному ризику, але при цьому дає надію на одужання ".

Раніше Український дощ повідомляв, що китайські медики провели першу в світі успішну трансплантацію обох легенів пацієнта, інфікованого коронавірусом, що має велике значення для зниження числа летальних випадків.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
В світі масово відкриваються кіоски Corona Drive In
Медицина
В світі масово відкриваються кіоски Corona Drive In
Всі бажаючі можуть швидко здати безкровні тести на коронавірус, не покидаючи власного авто...
Вже є комплекти для самостійного тестування на коронавірус
Медицина
Вже є комплекти для самостійного тестування на коронавірус
У Сполучених Штатах хочуть полегшити забір зразків для тестування на COVID-19...
Тести на COVID-19 проводитимуть вдома
Медицина
Тести на COVID-19 проводитимуть вдома
Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров'я, Головний державний санітарний лікар України Виктор Ляшко...
Найбагатша людина Азії закупила для  українців експрес-тести на коронавірус на $80 млн
Медицина
Найбагатша людина Азії закупила для українців експрес-тести на коронавірус на $80 млн
Уже в суботу тест-системи в кількості, достатній для 1 млн осіб, прибули в Україніу, їх направлять в лікарні і військовим, розповів глава держави...
Американська клініка розробила швидкі тести на коронавірус, які дають результат за дві години
Медицина
Американська клініка розробила швидкі тести на коронавірус, які дають результат за дві години
Президент клініки Акрам Бутрос заявив, що поставки обмежені, і лікарня працює лише з пацієнтами, у яких критичний стан...