[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Краще почитайте Бандеру

Краще почитайте Бандеру
Керуючись порадами багатьох, намагаюсь частіше посміхатися, особливо коли мене фотографують. Але тут я суворо-серйозно раджу вам придбати і прочитати нове видання праць Степана Бандери «Перспективи української революції».
 
 
Треба читати першоджерела, щоб очищати свою свідомість від шлаків ворожої пропаганди та різного іншого непотребу, як-то особливо розквітлої останнім часом традиційної української забави «втоптай свого героя в багно».
 
Бо набридло вже слухати про те, як Бандера «не так» сидів у німецькому концтаборі і тому це не рахується, не загинув у перший же день своєї політичної боротьби і тому «все життя відсиджувався за спинами інших», був «екстремістом» і тому подібний псевдоінтелектуальний порожень.
 
Краще почитайте Бандеру! В оригіналі! Передзамовити можна тут - https://ussd.org.ua
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Про суржик
Мова. Київська класика жанру у сфері послуг
Щодо «багатьох століть української бездержавності»
Це настільки тупо, що навіть дивно