[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Іжевський стрілець застрелився. Так кажуть російські спецслужби. Але віри їм немає

Іжевський стрілець застрелився. Так кажуть російські спецслужби. Але віри їм немає

Іжевський стрілець застрелився. Так кажуть російські спецслужби. Але їм немає віри. Внаслідок теракту 14 людей убито (8 з них діти) та ще 9 поранено. А ще повідомляють, що на грудях стрілка можна побачити свастику. Значить до того моменту, як рашисти придумають український слід, залишилося три, два, один...

Ні, люди росії не зрозуміють передумови цього злочину і повірять, що це українці. І мало хто з росіян зрозуміє, що не треба років двадцять кричати з усіх екранів телевізорів про велич, не треба було останні років 8 формувати з України образ ворога і не треба було ліпити ворогів з усіх навколо, розповідаючи про те, що це Байден після Трампа ссить у під'їздах Москви та Рязані.

Не треба було радіти проблемам у сусідів та культивувати культ сили за допомогою якої можна вирішити будь-яку проблему. А головне, не треба було лити ненависть і злість з усіх екранів телевізійних і кінотеатрів.

Треба було дітьми займатися, щоби з них не виросли моральні виродки, якими сьогодні наповнена армія рф.

Але якщо займатися дітьми і вкладати в їхню душу тепло, взаємоповагу, доброту, моральність, етичність і мораль, то звідки взяти вбивць, мародерів, ґвалтівників і маніяків для армії рф?

Тому росія давно зробила свій світоглядний вибір. І тепер шукає кого б звинуватити у своїх гріхах. Боягузлива та лицемірна позиція.

Але хто чекає від росії іншого?

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Україна постане! Україна відродиться! Україна зміниться на краще!
Хочу помилитися, але схоже треба все ж таки серйозно готуватися до блекауту
Дурень думкою багатіє, або чому росіяни трепетно ​​чекають на перемогу республіканців
Згідно з багатьма прогнозами, понад 60% українських біженців не повернуться до України