[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Хтось в Офісі Президента хоче стати олігархом, причому не головним, а єдиним

Хтось в Офісі Президента  хоче стати олігархом, причому не головним, а єдиним

Головний цензор Банкової та прихильник "щирих позитивних блогерів на зарплаті Офісу президента", Михайло Подоляк, у сьогоднішньому інтерв'ю Babel.ua перевершив самого себе. У брехні та нахабстві. Виявляється, Офіс президента не тисне темниками і не шантажує ЗМІ, це... журналісти маніпулюють спікерами.

Виявляється, синхронна демонстрація всіма телеканалами PR-фільму, що вихваляє зусилля Офісу президента з підготовки святкування Дня незалежності, не пропаганда зовсім, а …соціальна реклама. Добровільна. А хто не захоче її показувати, то з ним буде, як у анекдоті: колгосп – справа добровільна, хочеш – вступай, не хочеш – розстріляємо.

Виявляється, мережа «позитивних блогерів», що аплодують Зеленському з будь-якого приводу є, але вона ОП …не керується і не фінансується. Тільки, як каже Подоляк, відрядження їм оплачуються. Мабуть за "щирість".

Виявляється, відсутність виразної інформаційної кампанії про необхідність вакцинування на тлі шаленої реклами «Великого будівництва», ніякий не провал, а… «операційна незрілість деяких органів виконавчої влади».

І взагалі, врятує всіх (між рядками читається – рейтинг Зеленського, що підупав) лише «реєстр олігархів». Мовляв, загроза влучення до реєстру змусить власників ЗМІ уважно фільтрувати ефіри каналів.

Погодьтеся, подібний камінг-аут вартий того, щоб витратити 10 хв часу на прочитання всього словоблуддя даного функціонера. Людина ось так прямо бере і каже – ми ухвалюємо закон про олігархів і створюємо реєстр для того, щоб змінити редакційну політику телеканалів! Щоб не редактора, а подоляки могли вирішувати – яким спікерам в ефірах бути, а яких не має.

«Ми не проти опонентів, які критикують по суті, але ми проти, коли журналісти садять у студію людей, які займаються прямою образливою риторикою», - ніби описує свої телевізійні мрії чиновник.

На Банковій серйозно сподіваються, що таким примітивним шляхом рейтинг «слуг» перестане падати. Так ось – не перестане. І чим більше морально огидних рухів тіла Зе-команда виробить, тим швидше він буде скукоживатися. Вони можуть сьогодні приймати будь-які антидемократичні закони, вони можуть роздавати сільським виборцям по 400 грн (як на Черкащині зараз), вони можуть плодити фейки (як Радуцький про необхідність ковід-сертифікатів на виборчих дільницях), але стратегічно – вони вже програли.

Тому що з кожним таким факапом вони все чіткіше виявляють свою суть – жалюгідних, брехливих, мстивих людей, які волею долі випадково опинилися біля керма великої європейської країни, на яку їм начхати. Для них Україна – це не особисте, а просто бізнес. І це бізнес із повалення всієї країни. Бо хтось у ОП хоче стати олігархом. Ні, не головним олігархом. Єдиним!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!
На перших шпальтах топових європейських газет України немає. Треба терміново міняти інформполітику!
Україна постане! Україна відродиться! Україна зміниться на краще!