[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Хочу помилитися, але схоже треба все ж таки серйозно готуватися до блекауту

Хочу помилитися, але схоже треба все ж таки серйозно готуватися до блекауту

У разі блекауту в Україні він триватиме від трьох до десяти днів. Якщо раптом вся енергосистема вийде з ладу, "за сприятливим сценарієм знадобиться три дні, за негативним - 7-10 днів на відновлення системи та повного споживання в системі". Про це заявив директор Центру досліджень енергетики Олександр Харченко. Але такого у світі ще не було, тож давати об'єктивні прогнози доволі складно.

Мені здається, що розпочалася інформаційна підготовка до блекауту.

Питання не в тому, як і коли воно станеться, а в тому, як до нього готова влада і що вона буде робити, якщо відбудеться блекаут? Чи є оперативні пункти обігріву, чи існують евакуаційні маршрути для населення і куди саме евакуювати таку величезну кількість людей? Як проходитиме евакуація - як у перші дні війни чи вона буде керованим процесом?

Швидше за все більшості запропонують виїхати в села та на дачі для того, щоб протриматися там на цей період, протяжність якого поки що так само відома лише приблизно.

А що робити тим, хто не має такого варіанта притулку і чи буде їм надано допомогу? Якщо буде, то що це за евакуація або пункти обігріву? Чи є підготовлені рішення для забезпечення їхньої безпеки та виживання на період блекауту? Як проходитиме забезпечення безпеки міст від мародерів на цей період? Загалом, питань більш ніж достатньо. Хочу помилитися, але схоже треба все ж таки готуватися до блекауту.

Сподіваюся, що керівництво держави зробило висновки зі своїх помилок з ігноруванням інформування населення перед початком активного російського вторгнення та з відсутністю розроблених протоколів евакуації, які призвели до неконтрольованої втечі з міст, заторів по всіх дорогах та дефіциту палива. Так само я сподіваюся, що заздалегідь усіх попередять і не розповідатимуть, що треба готуватися до чергових "шашликів". Це покаже, що влада зробила роботу зі своїх помилок. Сподіваюся, що зробила.

Але вам я не рекомендую сподіватися виключно на владу. Порятунок потопаючих – справа рук самих потопаючих. Подумайте, куди ви поїдете, якщо поїдете. Як забезпечите себе теплом та продуктами на цей період. Дізнайтеся чи є біля вас пункт обігріву та де він знаходиться. І я дуже хотів би, щоб наша енергосистема витримала всі навантаження, але краще підготуватися до того, що можливо після чергового масового ракетного удару рашистів по нашій енергосистемі.

Ми це переживемо. І переможемо рашистів! Ну, а блекаут... Попереджений – значить озброєний! Дуже хочу бути неправим, але я вас попередив. Краще підготуватись.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!
На перших шпальтах топових європейських газет України немає. Треба терміново міняти інформполітику!
Україна постане! Україна відродиться! Україна зміниться на краще!