[]

Гороскоп на 24 липня

Гороскоп на 24 липня

Цієї п'ятниці головне - не рушити розумом. Тому що роботи у нас з вами цілий вагон .... і ще парочка таких же. Однак сьогодні будуть розставлені і підтверджені пріоритети. Удача нападе на того, хто вже давно за нею ганяється і тяжко працює заради своєї маленької мрії.

Овен
Аварійно-небезпечний день! Будьте уважні в дорозі! Невідповідний час для спілкування з впливовими людьми. Хороший момент для обговорення перспективних бізнес-планів з керівництвом.

Телець
Сприятливий день для проведення дитячих заходів, зустрічей з коханою людиною, пошуку роботи за кордоном, участі в вебінарах і прес-конференціях, посиденьок з друзями.

Близнюки
До обіду можливі проблеми в сім'ї, міжособистісні конфлікти, напруженість в роботі. Разом з тим, це хороший день для розв'язання питань житла та нерухомості, великих придбань.

Рак
У першій половині дня вірогідні конфлікти в спілкуванні з представниками влади. Після обіду вдалий час для ділових зустрічей і поїздок, звернення до юристів, проходження співбесід.

Лев
Нестабільний день у сфері доходів і фінансової діяльності. Невідповідний час щоб давати або брати гроші в борг. Успішні вкладення в сферу бізнесу. Вірогідне зростання доходів.

Діва
Конфліктний день в взаємостосунках! Розбіжності в спілкуванні з діловими партнерами. Невідповідний час для починань. Вечір вдалий для романтичних зустрічей, хобі, захоплень.

Терези
Сприятливий день для розв'язання сімейних питань, звернення до служби комунального господарства, покупок предметів побуту. Нестійка ситуація простежується в сфері бізнесу.

Скорпіон
Сприятливий день для участі в колективних заходах, відвідування навчальних тренінгів, відвідування торгово-розважальних центрів з друзями. Вірогідні спірні ситуації з дітьми.

Стрілець
Сприятливий день для звернення до керівництва з фінансових питань, покупок в офіс, пошуку додаткового джерела доходу. Але вірогідні розбіжності в спілкуванні з членами сім'ї.

Козеріг
Сприятливий день в сфері освіти, реклами, логістики та інтернет-діяльності. Вдалий час для ділових та особистих знайомств. Вірогідні розбіжності в спілкуванні з друзями.

Водолій
Невідповідний день щоб брати або давати гроші в борг. Сприятливий час для звернень в банки і медустанови. Чи не найкращий час для нових починань і поїздок за кордон.

Риби
Уникайте ситуацій, які викликають на конфлікти і сварки. Перша половина дня невдала для оформлення угод з нерухомістю. Після обіду вдалий час для розміщення резюме, співбесід.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...