[]

Гороскоп на 22 травня

Гороскоп на 22 травня

1 місячний день - один з найпотужніших днів місяця. У молодий місяць корисно будувати плани на майбутнє, продумувати, щоб б Ви хотіли отримати від майбутнього місяця. Щоб Ваші плани втілилися, постарайтеся в 1 місячну добу мріяти не абстрактно, а конкретно, закладаючи фундамент важливих подій.

Овен
Вдалий день для виконання поставлених завдань, спілкування з керівництвом, проведення операцій з діловою нерухомістю. Сприятливий час для покупок офісного обладнання.

Телець
Вдалий день для особистих і ділових знайомств, звернення до керівництва, участі в вебінарах і прес-конференціях, отримання цікавих пропозицій по роботі від закордонних партнерів.

Близнюки
Прекрасний день для здійснення кредитно-фінансових операцій, повернення боргів і завершення роботи над поточними проєктами. Вдалий час для звернення в рекламні компанії.

Рак
Сприятливий день для зміцнення партнерських відносин, укладання угод, публічних виступів, інвестицій в нові проєкти. Прекрасний час для починань і одружень.

Лев
Сприятливий день для обговорення з керівництвом планів і нових ідей. Вдалий момент для проведення презентацій і виставок, укладення угод та отримання юридичних послуг.

Діва
Сприятливий день для співпраці із зарубіжними бізнес-партнерами, романтичних знайомств і зустрічей, проведення дитячих та освітніх заходів, відпочинку з друзями.

Терези
Сприятливий день для отримання перспективної пропозиції по роботі, покупок в розстрочку предметів побуту, звернення до інвесторів. Після обіду вдалі ділові знайомства.

Скорпіон
Сприятливий день для ділових переговорів, підписання контрактів, відряджень, оформлення нерухомості та реєстраційних документів. Вдалий час для одруження.

Стрілець
Успішний день для вирішення комерційних питань. Вірогідне отримання прибутку. Гарний час для покупок, здобуття нових навичок і умінь, що сприяють професійному зростанню.

Козеріг
Сприятливий день для придбання подарунків дітям і коханій людині, відпочинку в колі сім'ї, прийняття важливих рішень. Невдалий час для відвідування косметолога і масажиста.

Водолій
Вдалий день для вирішення сімейних питань, звернення до комунальних служб і медичних установ. Прекрасний момент для зустрічей з впливовими людьми в неформальній обстановці.

Риби
Сприятливий день для вирішення фінансових та професійних питань, покупок побутової техніки та особистого транспорту. Можливі складності при завершенні будівельно-ремонтних робіт.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Гороскоп на 4 червня
Гороскоп
Гороскоп на 4 червня
Сьогодні необхідно бути терпимими, толерантними, вчитися сприймати знаки, які вам посилає доля. Якщо до вас повертаються старі друзі, люди з минулого, поновлюються зв'язки та контакти, втрачені багато років тому, значить, ви кармічно не відпрацювали якісь речі в минулому...
Гороскоп на 3 червня
Гороскоп
Гороскоп на 3 червня
День мудрості і спокою. Слідкуйте за своїм фізичним і енергетичним здоров'ям. Вдалий день для проходження медичного обстеження. Сьогодні можна будувати плани на майбутнє, заглянувши далеко вперед. Період очищення думок від кепського і поганого...
Гороскоп на 2 червня
Гороскоп
Гороскоп на 2 червня
Позитивний і енергетично сильний місячний день, один з кращих днів всього календаря. До вас може прийти усвідомлення власної сили, особливо на фізичному рівні. Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини...
Гороскоп на 1 червня
Гороскоп
Гороскоп на 1 червня
В цей день до вас можуть прийти таємні знання, відкритися космічні канали інформації. День, коли у людини загострюється кармічна і родова пам'ять, приходять спогади з минулих життів....
Гороскоп на 29 травня
Гороскоп
Гороскоп на 29 травня
День вдалий для всіх, хто бореться за справедливість. Енергія організму продовжує зростати і тепер уже з'являються сили для активних дій, реалізації планів. Хороший період для початку нових справ, старту проєктів....