[]

Гороскоп на 22 липня

Гороскоп на 22 липня

День активності, боротьби, протистоянь. Протипоказана повільність, лінощі, пасивність. Той, хто сьогодні лінується, може потрапити в ситуацію застою. Енергетика таку людину перетворюється в болото. Це хороший день для активної роботи, для заняття спортом, фізичної роботи.

Овен
Приділіть увагу питанням творчої реалізації, виховання дітей, своїм хобі і захопленням. Можливі розбіжності в спілкуванні з коханою людиною і начальством. Ініціатива недоречна.

Телець
Напружений день у відносинах з членами сім'ї і оточуючими людьми. Уникайте суперечок! Невідповідний час для пошуку об'єктів нерухомості, пошуку бізнес-партнерів за кордоном.

Близнюки
День підходить для короткострокового планування, ділових та особистих поїздок, залучення однодумців. Разом з тим, не варто розповідати про свої плани та перспективи.

Рак
Актуальними є питання, пов'язані з грошима! Відповідний день для придбання навичок, що сприяють кар'єрному зростанню. Однак можливі затримки при здійсненні безготівкових платежів.

Лев
Хороший день для розв'язання особистих питань. Нестійкий в міжособистісних відносинах, сфері доходів і комерційної діяльності. Вірогідні розбіжності з дітьми та коханою людиною.

Діва
Відповідний день для підбиття попередніх підсумків місяця, відвідування езотеричних семінарів, спілкування з впливовими людьми. Приділіть увагу соціальній оцінці вашої діяльності.

Терези
Напружений день в сфері професійної діяльності. Негаразди на роботі можуть призвести до суперечок з членами сім'ї. Невідповідний час для домашніх посиденьок з родичами.

Скорпіон
Напружений день у відносинах з керівництвом. Ваші плани можуть бути порушені несподіваними завданнями, отриманими на роботі. Нестійка ситуація в сфері нерухомості.

Стрілець
Напружений день у відносинах з оточуючими людьми. Можливі непередбачені витрати і затримки з виплатою заробітної плати. Перспективи можуть виявитися вельми туманними!

Козеріг
Будьте уважні до пропозицій, що обіцяють велику вигоду! Можливі обмани, збої при здійсненні безготівкових платежів. Випадкові покупки можуть виявитися марними!

Водолій
Приділіть увагу документам, іміджу та партнеру по шлюбу. Невідповідний день для працевлаштування, обговорення перспектив з діловими партнерами і інвестицій в ділову нерухомість.

Риби
Хороший день для підприємництва, оздоровлення, відвідування студії танців, фітнесу. Сприятливий догляд за тілом і очищення. Рекомендовані будь зміцнюють організм процедури.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...