[]

Гороскоп на 13 липня

Гороскоп на 13 липня

Енергетика дня підсилює розумові здібності, людини відвідують нові ідеї, плани, проєкти. У 22-гу місячна доба добре ворожити на майбутнє, дізнаватися приховане за допомогою астрології. Хороший день для того, щоб передавати знання, ділитися досвідом. Це період перебільшення своїх можливостей і надмірного оптимізму.

Овен
Складний день в особистому і соціальному житті! Вірогідні перешкоди на шляху до мети і конфліктні ситуації в спілкуванні з керівництвом. Невдалий час для вирішення питань нерухомості.

Телець
У першій половині дня вірогідні аварійні ситуації і конфлікти з представниками органів влади. Після обіду відповідний момент для спілкування з впливовими людьми і завершення справ.

Близнюки
Складний день на роботі, для проведення конференцій, нарад. Можливі кардинальні зміни в колективі. Обережніше зав'язуйте приятельські відносини, в тому числі з колегами.

Рак
Невдалий день для підписання контрактів, побудови партнерських відносин, спілкування з начальством. Невідповідний час для оформлення юридичних документів і зміни іміджу.

Лев
Напружений день в посередницької і підприємницької діяльності. Вірогідні складності в роботі з закордону, видавничими та туристичними компаніями. Успішні звернення в банки.

Діва
Невдалий день для інвестицій в об'єкти творчості і розваг. Виключіть участь в ризикових заходах. Вірогідні конфліктні ситуації в спілкуванні з дітьми та коханою людиною.

Терези
У першій половині дня зростає ймовірність конфліктів в спілкуванні з членами сім'ї і діловими партнерами. Після обіду хороший момент для наведення порядку в особистих документах.

Скорпіон
У першій половині дня велика ймовірність аварій і травм. Будьте обережні за кермом і в побуті! Після обіду приділіть увагу своєму здоров'ю! Вдалі романтичні зустрічі.

Стрілець
У першій половині дня вірогідні конфлікти в стосунках з дітьми та коханою людиною. Контролюйте свої емоції! Після обіду гарний час для відпочинку. Вдалі великі покупки.

Козеріг
У першій половині дня вірогідні конфліктні ситуації в спілкуванні з членами сім'ї. Контролюйте емоції! Після обіду гарний час для благоустрою будинку. Вдалі знайомства.

Водолій
Аварійно-небезпечний день! Вірогідні штрафи і злам транспортного засобу. Невдалий момент для звернень в банки і медустанови, в видавничі компанії і до впливових людей.

Риби
Є ризик конфліктів і втрат, пов'язаних з грошима. Ховайте подалі гаманець і телефон в громадських місцях, на них можуть зазіхнути. Невідповідний час, щоб смітити грошима.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп на 14 січня 2021 року
Гороскоп допоможе звернути увагу на здавалося б неважливе і зменшити ризик помилки під час ухвалення надважливиого рішення. Корисна порада може невдовзі статися у пригоді.
...
Гороскоп на 31 липня
Гороскоп на 31 липня
Не дайте сумнівам і комплексам побороти вас зсередини, інакше вам ніколи не вдасться чітко вибудувати своє життя, гармонізувати відносини і притягнути гроші та успіх...
Гороскоп на 30 липня
Гороскоп на 30 липня
У 10-ту місячну добу варто займатися благодійністю, робити пожертвування, нести добро людям....
Гороскоп на 29 липня
Гороскоп на 29 липня
Енергетика цієї доби негативно впливає на людей: загострюються підсвідомі страхи, занепокоєння, тривога, проявляються дратівливість, ревнощі, злість. Будьте обережні - це день - обману, ілюзій, облуди...
Гороскоп на 28 липня
Гороскоп на 28 липня
Сьогодні всі старі образи, негатив, переживання, гріхи можна і потрібно спалити в полум'ї свічки (каміна, вогню), перед цим написавши на папері те, чому вам би хотілося позбутися. ...