[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Дурень думкою багатіє, або чому росіяни трепетно ​​чекають на перемогу республіканців

Дурень думкою багатіє, або чому росіяни трепетно ​​чекають на перемогу республіканців

Росіяни трепетно ​​чекають на перемогу республіканців на виборах до Конгресу. Наївні російські ідіоти розраховують, що після перемоги на виборах Республіканська партія змінить позицію США щодо військової допомоги Україні.

Їхня надія ґрунтується на передвиборній риториці деяких кандидатів і на тому, що вже взимку 2023 року республіканці очолять комітети збройних сил та міжнародних справ обох палат Конгресу і після цього блокуватимуть постачання зброї Україні.

Проблема росіян, що вони забувають про два моменти. По-перше, саме республіканці традиційно сильні у міжнародній політиці США, тоді як демократи традиційно сконцентровані на питаннях внутрішньої політики. І тепер демократи збирають бали на полі республіканців. Республіканцям необхідно перехопити пальму першості та показати, що саме вони досягли максимального результату надання допомоги Україні.

Своїм виборцям республіканці запропонують доказ того, що США, як і раніше, світовий лідер і може захистити демократію в усьому світі, а це означає, що американці живуть у Великій країні. А це одна із основ американської ідеології.

По-друге, наступного року початок президентських виборчих перегонів. Усі перемоги будуть використовуватись для посилення позиції. Тому війна росії проти України – це чудовий варіант для підняття рейтингу. Після катастрофічного виходу з Афганістану, за демократів, у США є запит на перемогу. Республіканці хочуть отримати її в Україні, і цей результат протиставити тому, що було в Афганістані.

Загалом буде велика гра, в якій перемога України стане важливим внеском у перемогу на президентських виборах. А от якщо послабити допомогу, то демократи це легко використовують, щоби атакувати своїх опонентів.

Є й інші причини, чому допомога Україні не ослабне, це як мінімум стабільна двопартійна підтримка, але в будь-якому разі надія росіян на ослаблення допомоги Україні після зміни балансу сил у Конгресі явно із серії "Київ за три дні".

Тож надія у росіян є, а ось до реального стану справ це не має жодного стосунку. Але, як відомо "дурень думкою багатіє", то все що залишилося росіянам - це мріяти. А їхній Карфаген у будь-якому випадку буде зруйнований!

Український Дощ писав раніше, що у США заявили про спроби росії втрутитися у вибори до Конгресу 8 листопада - NYT.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Усі росіяни - злочинці, нація моральних потворів і злочинців. Усіх - до відповідальності!
У Мінкульті пахне корупцією та брехнею: український режисер зняв кліп для російської співачки
Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!