[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Ці валяться швидше, ніж валився кабмін Гончарука

Якось швидко посипався Кабмін ефективного Шмигаля.

Одночасно кілька джерел повідомили, що міністр охорони здоров'я оцінивши всі ризики послав своє друге міністерське крісло, куди подалі, і йде у відставку. Ці валяться швидше, ніж валився Кабмін не менше "ефективного" Гончарука.

До речі, САП сьогодні завела справу на уряд Гончарука за бездіяльність у зв'язку з епідемією коронавируса. Так що у Гончарука є всі шанси стати першим весільним прем'єр-міністром України в самій Україні. І буде заслужено. А Зеленський, з сумним обличчям скаже, що він нічого зробити не може, тому що весна прийшла. Ось такі справи.

Може бути саме ця новина мотивувала Іллю Ємця на відставку. Тому що він дуже добре розуміє, що відбувається і не хоче відповідати за наслідки. Загалом схоже, що його замінять. Спочатку можуть на Ляшко. Чи не того, який радикал, а на того, який Віктор і головний санітарний лікар України. А можуть і Супрун покликати. Я, до речі, вже нічому не здивуюся. Тому що цей картковий будиночок вже сиплеться, хоча його тільки почали ставити.

Володимир Зеленський, скажіть хто Вас умовив на Ємця? А? Єрмак? Хто? Дуже цікаво, хто Вас так розвів? Як не сорокадворічного.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Повністю підтримую рішення президента України. В своїй живій уяві
Настають темні і смутні часи. Я не перебільшую.
Сьогодні в Києві вийшли люди, об'єднані однією метою - не дати Росії здобути перемогу над Україною
Що спільного у Кабміну Гончарука та авіакомпанії SkyUp?