[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Ці валяться швидше, ніж валився кабмін Гончарука

Ці валяться швидше, ніж валився кабмін Гончарука

Якось швидко посипався Кабмін ефективного Шмигаля.

Одночасно кілька джерел повідомили, що міністр охорони здоров'я оцінивши всі ризики послав своє друге міністерське крісло, куди подалі, і йде у відставку. Ці валяться швидше, ніж валився Кабмін не менше "ефективного" Гончарука.

До речі, САП сьогодні завела справу на уряд Гончарука за бездіяльність у зв'язку з епідемією коронавируса. Так що у Гончарука є всі шанси стати першим весільним прем'єр-міністром України в самій Україні. І буде заслужено. А Зеленський, з сумним обличчям скаже, що він нічого зробити не може, тому що весна прийшла. Ось такі справи.

Може бути саме ця новина мотивувала Іллю Ємця на відставку. Тому що він дуже добре розуміє, що відбувається і не хоче відповідати за наслідки. Загалом схоже, що його замінять. Спочатку можуть на Ляшко. Чи не того, який радикал, а на того, який Віктор і головний санітарний лікар України. А можуть і Супрун покликати. Я, до речі, вже нічому не здивуюся. Тому що цей картковий будиночок вже сиплеться, хоча його тільки почали ставити.

Володимир Зеленський, скажіть хто Вас умовив на Ємця? А? Єрмак? Хто? Дуже цікаво, хто Вас так розвів? Як не сорокадворічного.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Сума рейтингів усіх «слуг» на 0,4% менше за мій рейтинг у Києві. Про Кличка взагалі мовчу!
Усі питання, які озвучував Гордон, дійсно писали в ГПУ і СБУ. Зради немає, але є безпросвітна дурість
Саме олігархи формують порядок денний у державі
Україна повинна бути стороною прийняття рішення, а не покірним виконавцем чиєїсь волі