[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Чи може бути олігарх патріотом? Питання риторичне

Чи може бути олігарх патріотом? Питання риторичне

Патріотизм української олігархії закінчується там, де починаються витрати на українську культуру, науку і армію.

Ні, олігархи не економлять на собі. Скажімо, на відпочинок у Куршевелі або Французькій Полінезії, чи на картину з аукціону Сотбіс гроші в них завжди знайдуться, інша справа – придбання для Національного музею України кількох скульптур Архипенка або полотен Малевича. На таке нинішні нуворіші не здатні.

Олігархам геть не потрібна наука. Навіщо їм наукові кадри, коли те, на чому вони щоденно заробляють свої мільярди, не потребує ані вдосконалення, ані будь-якої наукової думки. Які до біса іновації, коли для відмиву грошей з держбюджету не потрібно нічого, окрім інвестицій у кадрову політику держави і безпосереднє стимулювання держчиновництва.

Якщо комусь в якійсь момент життя раптом здалося, що представник нашого доморощеного олігархату віддав "свої кровні" на підтримку української армії, перехрестіться і сплюньте! Пальне було з державних сховищ, амуніція з американської допомоги, зброя зі складів, які було розкрадено задовго до трагічних подій весни 2014 року і тд і тп.

Армії допомагали і допомагають виключно волонтери, свідомі громадяни і країни-союзники, які розуміють усі загрози розширення впливу Російської Педерації на європейський схід.

Патріотизм української олігархії почнеться не з подарунків товстосумів школам і музеям. Для піару вони робитимуть це з регулярністю раз на рік-два.

Я повірю у патріотизм наших інкубаторських мільярдерів лише тоді, коли побачу прийнятий їх представниками у Верховній Раді "Закон про амністію капіталів" і  їхні мільярдні рахунки у наших вітчизняних банківських установах, а не у швейцарських або панамських офшорних банках.

Я повірю у патріотизм олігархату, коли їх телеканали нарешті вироблятимуть виключно україномовні серіали на теми української історії і кривавої гібридної війни з Росією, їхні радіостанції віщатимуть і пропагуватимуть виключно національний мовний і пісенний продукт, їх електроенергія коштуватиме дешевше російської, а у футбольних клубах гратимуть 99% талановитих українських гравців.

А найголовніше, я повірю в патріотизм українського мільярдера, якщо окрім усього вище перерахованого, він говоритиме вдома і публічно державною мовою країни, в якій він нажив свої непрозорі і незадекларовані мільярди. 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Хода московського патріархату вулицями Києва у 2021 році це те саме, що хода ординців Батия у 1240-му
Всевишньому - браво! У Києві травень!
Рибчинські представили новий YouTube - проєкт ( відео )
Це не наступ на Свободу слова, це відбір у мавпи автомата Калашникова