[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Будь українцем! Будь цивілізованим! Викинь георгіївську стрічку!

Будь українцем! Будь цивілізованим! Викинь георгіївську стрічку!

Мій прадідусь Овсей та його син, дід Боря, воювали в другій світовій війні. Один дійшов до Берліна, а другому довелося ще воювати в Маньчжурії. Були поранені.

І один і інший повернулися додому з винагородами на грудях. Але жоден з них навіть подумати не міг, щоб начепити на себе Георгіївську стрічку. Адже у такому разі їх би заарештували, як власовцев, що воювали на стороні гітлерівців.

У 2005 році кремлівські політтехнологи стали використовувати георгіївську стрічку для власних маніпуляцій. Те, що вона була атрибутом РОА Власова їх не бентежило. У них були завдання, а моральні сумніви їм були невідомі. Підсумок ми знаємо.

Я не використовую власівсько-путінську стрічку, як символ подвигу воїнів в боротьбі з фашизмом, чи як згадку про мільйони жертв. Так робить весь цивілізований світ.

В кожної цивілізованої країни свій символ. Україна використовує мак. Україна цивілізована країна. Нам марення путінських пропогандонів не цікаве. Будь українцем! Будь цивілізованим!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Разумков проявив не просто волю, а бажання дотримуватися суті парламентаризму
Про історичну зустріч Іоанна Павла II і головного рабина Ізраїлю Ісроеля Меїра Лау
Важливість візиту до України Патріарха Варфоломія важко переоцінити
В чому наша кардинальна відмінність від афганців? І від сепарів