[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

18 лютого 2014 року. Якби тоді ми не встояли...

18 лютого 2014 року. Якби тоді ми не встояли...
Є відома фраза Черчілля про те, «за що ми боремося». «Якщо програємо — тоді побачите».
 
Якби не кілька тисяч (у найскрутніші хвилини — кілька сотень) відчайдухів на Майдані у ті дні, українці все би побачили ще в лютому 2014.
 
Зрештою, учасники подій 18 лютого вже побачили Маріїнський парк, перетворений на філіал пекла на Землі.
 
З оскаженілим беркутом (до влаштованого ним розстрілу на Інститутській лишалося два дні, «кто стрєлял» — відео подивіться), з найгіршим сміттям суспільства — тітушками, яким вже роздали зброю і дали команду «мачіть», з криками закатованих та десятками трупів.
 
Якби тоді ми не встояли — морок деенерівського підвалу затопив би Київ і всю Україну.
 
Маріїнський парк розповсюдився би скрізь. Тотальна кривава зачистка, ескадрони смерті, які відловлюють вцілілих, російська окупація аж до західного кордону.
 
Українці зробили те, що мали зробити — відвернули найгірший сценарій і зберегли країну. І не побоялися піти проти оскаженілих катів. У багатьох інших так не виходить, принаймні поки що.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
У кожного народу є право шанувати своїх героїв: у євреїв - Бегіна, а в українців - Шухевича
Кілька слів з нагоди дня народження третього Президента України Віктора Ющенка 
Московська агентура обіцяє «масові протести», але нічого не буде
Ще раз про Крути: розставимо крапки над «і»