[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

З такою потужною командою антикорупціонерів можна не боятися за майбутнє корупції

З такою потужною командою антикорупціонерів можна не боятися за майбутнє корупції

Це дуже смішно! Дуже! Президент України затвердив персональний склад Національної ради з питань антикорупційної політики.

В цей склад увійшли і голова Офісу президента Андрій Єрмак, глава Служби безпеки України Іван Баканов і Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова.

Зараз поясню чому це смішно.

Давайте подивимося на список цих потужних антикорупціонерів.

Андрій Єрмак - керівник ОП, заступник голови Національної ради, учасник скандалу щодо "плівок з братом Єрмака". Кращий борець з корупцією, але треба, щоб йому брат допомагав.

Іван Баканов - глава Служби безпеки України, з 2015 і до цього дня займає керівну посаду в іспанській фірмі Nueva Tierra Verde Sociedad Limitada, що заборонено нашим законодавством і є прямим порушенням.

Іріна Венедиктова - генеральний прокурор, є учасницею декількох гучних скандалів. Національне агентство з попередження корупції (НАПКА) зараз перевіряє факт приховування Венедиктовою інформації про придбання дорогого годинника Hublot Big Bang. А ще є її чоловік, який теж не вніс до своєї декларації годинник Hublot за $54 000.

І звичайно ж сам глава Національної ради, президент України, Володимир Зеленський, який до цих пір не може пояснити, хто оплатив його переліт з Оману та багато чого іншого. 

Загалом, з такою потужною командою антикорупціонерів можна не боятися за майбутнє корупції в Україні.

Адже їй тепер нічого не загрожує. Залишилося дочекатися створення Національної ради з питань моралі і любові і призначити його главою насильника Іванісова, якого Зеленський завів у ВР і зробив депутатом. І це буде тепер логічним.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Вас влаштовує, що політик, якому ви симпатизуєте, використовує ботів?
З Днем Конституції, друзі! А ви її читали?
Де наші державотворці, готові нести відповідальність за країну?
Особисто для мене мовне питання - надумане