[]

Як спорт впливає на статеве життя

Як спорт впливає на статеве життя

Люди десятиліттями сперечалися про те, як спорт впливає на статеву активність. На сьогоднішній день фахівці запевняють, що помірні фізичні навантаження сприятливо впливають на інтимну близькість.

По-перше, регулярні фізичні навантаження сприяють підвищенню рівня гормону тестостерону. Багато хто помилково вважає, що він необхідний тільки чоловікам, але це не так. Тестостерон необхідний для набору м'язової маси представникам обох статей. Крім того, цей гормон важливий для нормальної роботи репродуктивної системи жінок і для їх психічного стану.

Проте, у багатьох виникає питання: «Яке відношення тестостерон має до сексу?». Відповідь проста. Підвищення його рівня провокує посилений статевий потяг - вам частіше хочеться займатися любов'ю.

Ні для кого не секрет, що жінки рідше отримують розрядку. Це пов'язано з внутрішніми зажимами і комплексами - складочка на животі, целюліт або обвислі сідниці. Регулярні заняття спортом покращують якість тіла, а значить в ліжку ви будете почувати себе розкутіше, перестанете замислюватися про те, як ви виглядаєте і почнете нарешті отримувати задоволення від процесу.

Чоловіки, в свою чергу, забудуть про інтимні проблеми. А, за статистикою, з ними стикаються понад 30% представників сильної статі у віці від 18 до 40 років.

Також варто врахувати той факт, що під час занять любов'ю навантаження на серце збільшується в тричі. Регулярні заняття в спортзалі допоможуть вашій серцево-судинній системі стати витривалішою, а отже, ви будете менше втомлюватися після близькості і збільшите її тривалість.

Всі ці фактори працюють лише в разі помірних фізичних навантажень. У випадку, якщо ви будете займатися спортом до знемоги, ваш організм дасть зворотну реакцію. Ви будете відчувати перевтому та емоційний спад не тільки в процесі інтимної близькості, але і в повсякденному житті. Тому важливо з розумом підходити до вибору інтенсивності тренування. Адже в спорті більше не означає краще. Ставтеся до свого організму з любов'ю, і тоді він відповість вам взаємністю!

Читайте також, як шашлик пов'язаний із розвитком раку.

[]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Переконані песимісти вмирають раніше за інших
Здоров'я
Переконані песимісти вмирають раніше за інших
Команда генетиків з медичного дослідницького університету в Брісбені, Австралія, виявила кореляцію між тривалістю життя людини і її світосприйняттям...
Як зрозуміти, що вам протипоказані персики?
Здоров'я
Як зрозуміти, що вам протипоказані персики?
В, С, РР, А, бета-каротин - це лише мала частина всіх вітамінів і мікроелементів, що містяться в персиках. Цей фрукт дійсно надзвичайно корисний, проте не для всіх...
Лікарі розповіли, як обличчя видає рак легенів
Здоров'я
Лікарі розповіли, як обличчя видає рак легенів
Лікарі назвали яка зовнішня ознака може вказувати на рак. Про це повідомляє Національна служба охорони здоров'я Великобританії ...
Лікарка розвіяла популярні міфи про карієс
Здоров'я
Лікарка розвіяла популярні міфи про карієс
Стоматолог Галина Дмитруш розвіяла популярні міфи про карієс. За словами фахівця, часта чистка зубів не запобігає карієсу...
Вчені випробували середньовічний засіб боротьби з бактеріями
Здоров'я
Вчені випробували середньовічний засіб боротьби з бактеріями
Група дослідників з університетів Ноттінгема і Уоріка оцінила ефективність середньовічного антибактеріального засобу...