[]

Викинути негайно! Речі, які шкодять енергетиці та щастю у вашому домі

Викинути негайно! Речі, які шкодять енергетиці та щастю у вашому домі

Ні для кого не секрет, що деякі речі краще уникати у своєму будинку, оскільки вони руйнують енергетику і навіть можуть викликати неприємності. Український Дощ прислухався до порад біоенергетиків і готовий розповісти Вам, що слід викинути зі свого будинку негайно.

1. Сміття і старий мотлох

Безлад може накликати біду в ваш будинок. Старі меблі, пошарпаний одяг, неробоча техніка - все це не тільки захаращує приміщення, але і заважає притоку добробуту. Старі речі псують не тільки естетичний вигляд вашої оселі, а й сприяє появі негативної енергетики, яка зводить нанівець всі позитивні починання його мешканців.

2. Зіпсовані речі, розбитий посуд і дзеркала

Одягу, який втратив товарний вигляд, зносився або порвався - місце на звалищі. Те ж правило і для стоптаного взуття, а також для посуду з відколами й тріщинами. Такі речі забирають життєві сили, приносячи в будинок лайку і нескінченні чвари.

Окрему увагу варто приділити дзеркалам. Дзеркало - місце сколення енергетики. Тріснуте або розбите дзеркало діє як магніт, що залучає і розсіює негатив по всьому будинку.

3. Подарунки колишніх коханих, друзів

Люди, з якими ви розлучилися при неприємних обставин, не повинні бути присутніми у вашому житті. Біоенергетики наголошують, що зберігаючи подарунки колишніх друзів, колег або коханих, ви перекриваєте шлях новим людям. Тому якщо ви довгий час не можете зустріти хороших друзів або нову любов, проведіть ревізію в речах і подивіться, чи не загубився там "квиток в минуле".

4. Речі, які вас дратують

Це може бути що завгодно: єдина чашка, що залишилася від сервізу, безглузде пальто, стара каструля, масивний стілець. Якщо в будинку є речі, що викликають роздратування, від них потрібно позбавлятися в першу чергу.

5. Магнітики на холодильнику

У наш час модно колекціонувати магнітики на холодильнику. Хтось привозить їх з подорожей, комусь їх дарують рідні і знайомі. Але біоенергетики вважають це хобі вкрай небезпечним. По-перше, магніт могли зарядити негативом. По-друге, магніт, який лежить не на своєму місці, закриває доступ позитивної енергії в будинок, заряджаючи при цьому негативом продукти всередині холодильника, що може спровокувати проблеми зі здоров'ям. Якщо вам хочеться зберегти спогади у вигляді колекційних магнітиків, тоді виділіть окрему коробочку для цих маленьких "скарбів".

6. Речі покійного

Речі, якими володів покійний, краще роздати нужденним. Залишати їх в будинку небезпечно: вони руйнують енергетику будинку, притягають біди. Важливо відзначити, що мова йде про одяг і взуття. На інші предмети, які дісталися у спадок, це правило не поширюється. Винятком є коли дані речі викликають у вас неприємні емоції.

7. Зображення та опудала тварин і птахів

Тримати в будинку опудала тварин - погана ідея. Біоенергетики відзначають, що роги, наприклад, можуть стати причиною втрати близької людини. Зображення рибок зробить енергетику вразливою, а вас - нездатними протистояти стресу. Собака, вовк, лев або тигр з відкритою пащею можуть позбавити сміливості та накликати нещастя на всю сім'ю.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Компанія Volvo оновила свій логотип
Дизайн
Компанія Volvo оновила свій логотип
Новий логотип з'явиться у всіх підрозділах з 2023 року. Щоб відрізнятися, кожен з підрозділів використовуватиме певні кольори...
Українська дизайн-агенція отримала престижну нагороду Red Dot Award
Дизайн
Українська дизайн-агенція отримала престижну нагороду Red Dot Award
Українська дизайн-агенція цифрових продуктів Excited отримала престижну міжнародну нагороду Red Dot Award у категорії “Дизайн інтерфейсу” за розробку додатку Count’d...
Cвітовий бренд звинуватили у копіюванні образів відомого львівського безхатченка
Дизайн
Cвітовий бренд звинуватили у копіюванні образів відомого львівського безхатченка
Наряди з лукбука VTMNTS 2022 нагадують або прямо копіюють одяг львівського бездомного Славика, якого знімав фотограф Юрій Дячишин...
У жовто-блакитному кольорі та з тризубом: Maserati показав автомобіль для українців
Дизайн
У жовто-блакитному кольорі та з тризубом: Maserati показав автомобіль для українців
Доволі цікавий варіант гібридного позашляховика...
Українська студія розробила дизайн ресторану у центрі Нью-Йорка (фото)
Дизайн
Українська студія розробила дизайн ресторану у центрі Нью-Йорка (фото)
Темою проекту стала реінкарнація. Переродження матеріалів, простору та великого бренду, чия історія розпочалася 25 років тому з відкриття першого Buddha-Bar в Парижі...