Відчуйте різницю: які зарплати у «слуг» і «господарів»?

Відчуйте різницю: які зарплати у «слуг» і «господарів»?

У жовтні цього року кількість вакансій в Україні перевалила за 52 тис. Кількість активних кандидатів становила 293 265. Середня заробітна плата по Україні за вакансіями і за резюме - 12 тис. грн.

Більшість роботодавців у жовтні пропонували кандидатам заробітну плату в межах 11-15 тис. грн. Найменше – 7 тис. грн – готові були платити 2 487 роботодавців; найбільше – 39 тис. грн і вище – 1 260. При цьому, переважна більшість кандидатів у цей період хотіли отримувати 8-13 тис. грн, повідомляють на порталі "Прозора робота".

Загалом, окрім зарплати, працедавці пропонують бонуси/премії – 7,20% (3754 з 52 145 вакансій); безкоштовне навчання – 6,16%; корпоративні заходи – 4,41%; знижки співробітникам – 3,35%; офіс біля метро – 3,27%; регулярний перегляд зарплат – 2,96%.

Найактивніше шукали працівниців у сферах роздрібної торгівлі/Retail – 37%; торгівлі гуртової/дистрибуції/імпорт-експорт – 19%; промисловості та виробництва – 18%; IT – розробки програмного забезпечення – 15%; FMCG – 11%.

Водночас ті, хто шукав роботу, найчастіше подавали резюме у сфери "Студенти/початок кар'єри/без досвіду", "Торгівля", "Адміністративний персонал/водії/кур'єри" та "Продажі/клієнт-менеджмент".

У листопаді оплачуване стажування пропонують асистентам, менеджерам, консультантам. Ці вакансії пропонують для тих, хто починає свою кар'єру.

Народні депутати у середньому офіційно заробляють лизько 40 тис грн плюс у депутатів є надбавки: від 15% окладу за ступінь кандидата наук та доктора філософії, до 100% – за інтенсивність праці, пише "Українська правда

Найбільше у вересні заробив перший віцеспікер Руслан Стефанчук – майже 60 тис. грн.

Також серед тих, у кого найбільші зарплати - нардеп з ОПЗЖ Олександр Качний - 56 834 грн та Данило Гетманцев зі "Слуги народу" - 56 735 грн.

 

Зарплата – не єдине, чим платники податків забезпечують депутатів.

Українці щомісяця оплачують кожному депутату по 50 тис. грн на роботу їхніх помічників, а також на витрати з виконання депутатської діяльності – ще понад 40 тис.

Гроші можна пустити на книжки, роздруківки, заходи на окрузі. Звітності за ці кошти не вимагають. Гроші йдуть депутатам, якщо вони не втрачають їх за прогули.

Закон дозволяє мати до 31-го помічника, утім, платити депутат зможе максимум 10 з них, адже постанова Верховної Ради зобов'язує виплачувати щонайменше мінімалку.

2020 року на помічників депутатів щомісяця з бюджету йде понад 22 млн грн, або більше 260 млн на рік. Приблизно у стільки ж Укрзалізниці обійшлось би річне патрулювання поліції в поїздах. І приблизно стільки ж Україна виділила на виробництво та поширення українських фільмів 2016-го.

Гроші на житло у Києві отримують близько 140 нардепів - 139 у вересні, 144 у жовтні. Це близько 25-34 млн з бюджету на рік.

Ще одна стаття компенсацій для депутата – 7,5 тис. грн щомісяця на проїзд Україною. Їх отримують не всі.

Також депутатам оплачують відрядження, як в Україні, так і закордоном. У вересні відшкодування за відрядження отримали одиниці.

 
 
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Китай став головним імпортером українського зерна
Економіка
Китай став головним імпортером українського зерна
В рамках ІІ Агроклубу при Посольстві України в Китайській народній республіці днями відбулося «віртуальне» обговорення поточного стану та динаміки торгівлі зерновими між Україною та КНР...
«Євробляхерам» дадуть ще одну «останню» відстрочку
Економіка
«Євробляхерам» дадуть ще одну «останню» відстрочку
Депутати підготували нове пільгове розмитнення «євроблях». Відстрочку від штрафів вводять вже кілька років...
Кияни в мережі «міряються» платіжками
Економіка
Кияни в мережі «міряються» платіжками
Українці запускають новий тренд в соцмережах - публікація платіжок-рекордсменів. Так вони хочуть з'ясувати, «чиї метри дорожчі»...
«Велике будівництво»: у Німеччині порахували, скільки доріг насправді збудував Зеленський
Економіка
«Велике будівництво»: у Німеччині порахували, скільки доріг насправді збудував Зеленський
Наприкінці 2020 року в інтерв'ю The New York Times Володимир Зеленський заявив, що за рік в Україні зробили доріг «в 10 разів більше, ніж за 10 років у сумі»...
Історичний рекорд імпорту вин встановила Україна у 2020 році
Економіка
Історичний рекорд імпорту вин встановила Україна у 2020 році
Згідно даних Державної митної служби, у 2020 році Україна імпортувала вин на загальну суму в $179,2 млн, що на $32,4 млн більше, ніж 2019 року...