[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Вас влаштовує, що політик, якому ви симпатизуєте, використовує ботів?

Вас влаштовує, що політик, якому ви симпатизуєте, використовує ботів?

Кількість ботів, які використовують всі великі політичні партії, без винятку, змушує задуматися про три моменти:

Політикам, які використовують ботів, простіше створювати хейтерскій фон, ніж просувати свій порядок денний.

Ботів використовують не тільки через відсутність реального порядку денного, але і для просування якихось меседжів. Значить політик, який використовує ботів, сам не може впоратися з цим завданням.

Боти створюють нездоровий фон і за фактом фальсифікують реальну підтримку політика. Оцінювати реальну підтримку політсили по фейсбуку неможливо. У цьому чимала заслуга спамерських пошукових роботів.

Але боти все ще залишаються дієвим інструментом для досягнення результату. І тому більшість політичних партій не готові і не хочуть відмовитися від використання ботів, але не зізнаються в їх використанні, навіть коли їх ловлять на цьому.

Загалом ми досить давно живемо в спотворенні світі, де порядок денний нам нав'язують скрипти і алгоритми у вигляді ботоферм під керівництвом адмінів з різних політпроектів.

Я не використовую спамерських пошукових роботів. Але з цікавістю фіксую атаки ботоферм на мене, які працюють на безліч політиків від Зеленського і Порошенко до Кличка.

Я знаю, що не вони особисто дають вказівки, це їх завзята свита цим займалася і займається, але лідери завжди в курсі того, що використовують ботів.

До речі, одна і та ж ботоферма може "обслуговувати" політиків абсолютно різних поглядів.

Так ось у мене питання. Вас влаштовує, що ваш кумир або політик, якому ви симпатизуєте, використовує ботів? 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
<
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Даю шмигальйон відсотків, що до подібних маніпуляцій ЄС ніколи не опуститься
Міністра, який образливо вислювався про українців, відправили у відставку. Дякую!
За цієї влади у Києві нічого не зміниться на краще
В ОП хочуть малювати результати виборів, як малює Лукашенко в Білорусі?