В пошкодженому «Північному потоці — 2» більше не залишилося газу - Енергетичне агентство Данії

В пошкодженому «Північному потоці — 2» більше не залишилося газу - Енергетичне агентство Данії

Тиск у пошкодженому газопроводі «Північний потік — 2» стабілізувався, що свідчить про повну відсутність у ньому газу. Про це 1 жовтня повідомило Енергетичне агентство Данії у своєму твіттері.

«Компанія Nord Stream поінформувала енергетичне агентство, що тиск у трубопроводі NS2 A стабілізований. Таким чином, це говорить про те, що витік газу з цього трубопроводу закінчився», - йдеться у заяві агентства.

Напередодні, виступаючи з відеозв'язку на засіданні Ради безпеки ООН, представник російського «Газпрому» Сергій Купріянов заявив, що у трьох нитках трубопроводів «Північний потік-1» та «Північний потік-2» у момент аварії перебувало 800 млн куб м газу.

Наприкінці вересня три з чотирьох ниток «Північних потоків» у територіальних водах Данії та Швеції отримали пошкодження, через що почалися витікання газу. Оператор газопроводів, компанія Nord Stream AG повідомляла, що йдеться про руйнування «безпрецедентного характеру».

У США, Європі та навіть росії те, що сталося на «Північних потоках», назвали спланованою диверсією. Зокрема, 30 вересня російський диктатор владімір путін у своїй промові на церемонії анексії нових українських територій заявив, що вина за виток газу лежить на «англосаксах, які перейшли до диверсій... і фактично розпочали знищення загальноєвропейської енергетичної інфраструктури».

У Данії та Швеції вважають, що на «Північних потоках» здетонувала вибухівка. У загальному листі ООН, опублікованому главою шведського МЗС Анн Лінд, представники Копенгагена і Стокгольма прозвітували про дві детонації, що сталися під водою і пошкодили трубопроводи «Північний потік» та «Північний потік — 2». Ці вибухи, за попередніми даними, сталися через «кілька сотень кілограмів вибухівки», йдеться у зверненні.

«Вплив на клімат, швидше за все, буде дуже значним через кількість обсягів парникових газів, що викидаються в повітря. Вся інформація, що є, свідчить про те, що ці вибухи є наслідком навмисної дії», — сказано у листі.

Український Дощ писав раніше, що генсек ООН Антоніу Гутерріш закликав прискорити боротьбу із потеплінням клімату.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Іран вимагає компенсації від ОАЕ через удари США з їхньої території
Економіка
Іран вимагає компенсації від ОАЕ через удари США з їхньої території
Іран звернувся до ООН із вимогою до Об’єднаних Арабських Еміратів компенсувати збитки...
Чехія пропонує Словаччині реверсне постачання нафти неросійського походження нафтопроводом «Дружба»
Економіка
Чехія пропонує Словаччині реверсне постачання нафти неросійського походження нафтопроводом «Дружба»
Нафта, яку Чехія пропонує постачати Словаччині в реверсному режимі через нафтопровід «Дружба», не є російською...
Україна може залишитися без фінансування МВФ через затримку рішень Ради щодо підвищення податків - Bloomberg
Економіка
Україна може залишитися без фінансування МВФ через затримку рішень Ради щодо підвищення податків - Bloomberg
Міжнародний валютний фонд висловив стурбованість щодо здатності України отримати решту фінансування ...
Вето Угорщини подолано: ЄС погодив кредит Україні на €90 млрд
Економіка
Вето Угорщини подолано: ЄС погодив кредит Україні на €90 млрд
Європейський Союз узгодив рішення про надання Україні кредиту на суму 90 мільярдів євро...
В окупованому Криму зник бензин А-95
Економіка
В окупованому Криму зник бензин А-95
У тимчасово окупованому Криму на автозаправках уже кілька днів відсутній бензин ...