В анексованому Криму продають винзавод «Коктебель»

В анексованому Криму продають винзавод «Коктебель»

Російська "влада" продає завод марочних вин "Коктебель". На торги виставлені всі об'єкти заводу. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на дані офіційного сайту РФ для розміщення інформації про проведення торгів.

На аукціон виставлено 73 будівлі заводу, включаючи цехи і іншу нерухомість. Їх вартість 80,8 млн рублів. Також наголошується, що земельні ділянки підприємства оцінені в більш ніж 17,35 млн руб, рухоме майно - трохи менше двох мільйонів рублів.

Торги заплановані на 26 січня.

ТОВ «Завод марочних вин «Коктебель» було засновано в жовтні 2014 року, воно на 99,8% належить ТОВ «Гатчинський спиртовий завод» з Ленінградської області Росії. Підприємство належить Михайлу Якубчик, якого російські ЗМІ називають родичем директора Служби зовнішньої розвідки Росії Сергія Наришкіна.

Завод марочних вин «Коктебель» був заснований в 1879 році. Згідно з інформацією на сайті підприємства, завод має власні виноградниками на площі близько 1070 га і ємнісним парком не менше 5 мільйонів літрів для виробництва тихих вин і не менше 6 мільйонів літрів - для виробництва десертних вин і портвейнів.

Раніше Український Дощ писав, що 14 грудня в анексованому Криму, за 5 млрд 327 млн ​​рублів був проданий найбільший винзавод на півострові - "Массандра". Володарем 100% акцій "Масандри" стало ТОВ "Південний проект", що є дочірньою компанією банку "Росія".

Глава прокуратури АР Крим та міста Севастополя Ігор Поночовний заявив, що присвоєння та продаж майна АТ "Виробничо-аграрного об'єднання "Масандра" в анексованому Росією Криму Київ класифікує, як військовий злочин.

Віце-прем'єр-міністр України Олексій Резніков, коментуючи цю новину, заявив, що в список успішних судових справ України проти Росії може увійти справа про пограбування кримського винзаводу "Массандра". Резніков заздалегідь сказав, що всі, хто братимуть участь в аукціоні з придбання заводу вин "Масандра", стануть порушниками українського законодавства.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Іран вимагає компенсації від ОАЕ через удари США з їхньої території
Економіка
Іран вимагає компенсації від ОАЕ через удари США з їхньої території
Іран звернувся до ООН із вимогою до Об’єднаних Арабських Еміратів компенсувати збитки...
Чехія пропонує Словаччині реверсне постачання нафти неросійського походження нафтопроводом «Дружба»
Економіка
Чехія пропонує Словаччині реверсне постачання нафти неросійського походження нафтопроводом «Дружба»
Нафта, яку Чехія пропонує постачати Словаччині в реверсному режимі через нафтопровід «Дружба», не є російською...
Україна може залишитися без фінансування МВФ через затримку рішень Ради щодо підвищення податків - Bloomberg
Економіка
Україна може залишитися без фінансування МВФ через затримку рішень Ради щодо підвищення податків - Bloomberg
Міжнародний валютний фонд висловив стурбованість щодо здатності України отримати решту фінансування ...
Вето Угорщини подолано: ЄС погодив кредит Україні на €90 млрд
Економіка
Вето Угорщини подолано: ЄС погодив кредит Україні на €90 млрд
Європейський Союз узгодив рішення про надання Україні кредиту на суму 90 мільярдів євро...
В окупованому Криму зник бензин А-95
Економіка
В окупованому Криму зник бензин А-95
У тимчасово окупованому Криму на автозаправках уже кілька днів відсутній бензин ...