Укрзалізниця знизила вартість попереднього бронювання квитків для туристичних груп. Тепер вони зможуть забронювати їх більш ніж удвічі дешевше.

Про це заявив голова правління компанії Володимир Жмак, цитує пресслужба УЗ.

За його словами, розвиток внутрішнього туризму залізничним транспортом залишається одним із пріоритетів компанії.

«Ми переконані, що в умовах пандемії COVID-19 залізниця — найбезпечніший вид транспорту, тому ми працюємо над збільшенням привабливості поїздів як для туристів, так і для туристичного бізнесу», — зазначив Жмак.

Він також наголосив, що першими кроками в цьому напрямку є зниження вартості послуги попереднього бронювання квитків для групових замовлень із 200 до 80 гривень.

Що нового готує УЗ?

У 2021 році Укрзалізниця планує провести капітально-відновлювальний ремонт 50 пасажирських вагонів. Роботи виконуватимуть на власних виробничих потужностях.

Оновлений рухомий склад матиме сучасні елементи конструкції: кузов вагона, даховий кондиціонер, нові віконні блоки зі склопакетами, ролетні системи для захисту від прямих сонячних променів.

Серед новацій — USB-розетки біля кожного місця, під столиками встановлять спеціальні полички для зручного зарядження телефонів, купе обладнають індивідуальними системами клімат-контролю, на столиках — спеціальні місця для склянок.