[]

Українських школярів запрошують до Європейської школи в Грузії

Українських школярів запрошують до Європейської школи в Грузії

Європейський Союз запрошує школярів у віці 16–17 років подати заявку на участь у стипендіальній програмі Європейської школи Східного партнерства у Тбілісі. У конкурсі можуть узяти участь молоді громадяни України, які хочуть розширити свої знання про Європу та Європейський Союз. Про це повідомляє Освіта.

Ця унікальна програма поєднує в собі академічні стандарти міжнародного бакалаврату з навчанням, заснованим на практиці європейських шкіл.

У процесі навчання студенти будуть сфокусовані на вивченні Європи, європейських цінностей, мультикультуралізму та європейських мов, історії й літератури.

Випускники Європейської школи Східного партнерства у Тбілісі отримають диплом міжнародного бакалавра (IB), який визнається в більш ніж 2000 університетах і коледжах 75 країн світу.

Програму Європейської школи Східного партнерства викладають на базі «Нової школи» у Тбілісі (Грузія). Вона охоплює дворічний довузівський курс навчання, який почнеться у 2021/22 навчальному році.

Зазначається, що в зв'язку з пандемією у 2020 році Європейська школа повністю перейшла на онлайн-навчання та успішно адаптувалася до нових обставин. На цей час школа працює також у режимі онлайн, але готова повернутися до очного навчання в будь-якому форматі.

Усім відібраним кандидатам Європейський Союз надає повні стипендії, що покривають плату за навчання, проживання та харчування на території школи, поїздку з Тбілісі додому, усі необхідні навчальні матеріали і ресурси, а також повну медичну страховку.

Процес відбору передбачатиме письмові тести з математики та англійської мови через онлайн-платформу Zoom і співбесіди з попередньо відібраними кандидатами. Список кандидатів, успішно зарахованих на 2021/22 навчальний рік, буде оголошений наприкінці травня 2021 року.

Навчання за програмою розпочнеться 1 вересня 2021 року.

Прийом заявок через веб-сайт триватиме до 26 лютого 2021 року. Для подачі заявки кандидат повинен створити профіль заявника на сайті «Нової школи».

Раніше Український Дощ писав, що президент Володимир Зеленський ввів президентську стипендію в розмірі 10 тисяч гривень 250 учасникам ЗНО з кращими результатами і разову премію переможцям всеукраїнських шкільних і міжнародних олімпіад.

Нагадаємо, реєстрація на основну сесію ЗНО триватиме з 1 лютого по 5 березня.

Крім того, Міносвіти запропонували ввести платне ЗНО з додаткових предметів. Наразі кожен учасник ЗНО може вибрати для проходження тестування не більше п'яти предметів - це оплачує МОН. Понад п'ять предметів пропонують здавати за свій рахунок.

[]
Теги
Схожi
У школах України проведуть «Уроки звитяги»
Освіта
У школах України проведуть «Уроки звитяги»
Міністерство освіти і науки звернулося до вчителів шкіл з проханням провести на початку травня «Урок звитяги» для учнів 5-11 класів...
В Україні змінено правила прийому до перших класів
Освіта
В Україні змінено правила прийому до перших класів
Зміни для прийому до першого класу пов'язані з пандемією коронавірусу...
Строки початку канікул школи визначать самостійно - МОН
Освіта
Строки початку канікул школи визначать самостійно - МОН
Тривалість навчального року є внутрішнім питанням кожної школи та має визначатись  педагогічною радою закладу освіти...
Зеленський підписав закон про звільнення учнів від ДПА
Освіта
Зеленський підписав закон про звільнення учнів від ДПА
Учням дозволили проходити атестацію за власним бажанням, зокрема, у вигляді ЗНО...
93 школи України перебувають під загрозою ліквідації
Освіта
93 школи України перебувають під загрозою ліквідації
За даними обласних державних адміністрації, впродовж найближчого часу можуть бути ліквідовані 10 шкіл в Запорізькій області, 23 заклади освіти Житомирської області, 39 шкіл і філій у Львівській області...