Українська Національна музична академія отримала ліцензію на створення в Китаї Міжнародної музичної академії

Українська Національна музична академія імені Чайковського (НМАУ) отримала ліцензію на створення Міжнародної академії музики ім. П. Чайковського на базі Хеншуйского університету (Китай). Про це повідомляється на сторінці ректора НМАУ Максима Тимошенко в Facebook.
За словами ректора, колектив НМАУ очікував отримання ліцензії від міністерства освіти Китаю на створення музичного освітнього проекту міжнародного рівня протягом року.
"Це перемога нашої музичної освіти на міжнародній арені", - наголосив Максим Тимошенко.
Випускники спільного освітнього проекту України і Китаю, Міжнародної музичної академії імені Чайковського, яка буде створена на базі китайського університету, отримають дипломи відразу двох навчальних закладів - диплом і сертифікат бакалавра Хеншуйского університету і диплом бакалавра НМАУ.
Освітня програма на рівні бакалаврату передбачає навчання за двома спеціальностями - музичне мистецтво і музикознавство. Щорічний набір студентів становить 240 осіб.

Довідково: НМАУ - вищий державний музичний навчальний заклад України IV ступеня акредитації. Академія займає лідируюче місце серед музичних вузів України та світу. Вона була заснована в 1913 році. Одним із засновників навчального закладу є композитор Петро Чайковський.
Раніше Український дощ писав, що у Португалії 40 письменників на карантині пишуть колективний роман, кожен день публікують нову главу від нового учасника. Роман виходить під назвою Escape Goat («Козел відпущення»).
...