[]

Поставляли на росію матеріали для антидронових сіток: СБУ викрила на Київщині двох ділків

Поставляли на росію матеріали для антидронових сіток: СБУ викрила на Київщині двох ділків

Співробітники СБУ викрили на Київщині ділків, які поставляли на росію матеріали для антидронових сіток. Крім того, вони фінансують агресію рф у вигляді сплати податків.

Про це поінформували в пресслужбі Служби безпеки України. Зловмисникам повідомили про підозру.

"Служба безпеки викрила власників промислової групи компаній з Київщини, які постачали слідчому комітету РФ матеріали для облаштування антидронового захисту. Як з’ясувало розслідування, йдеться про розгалужену мережу компаній, до складу якої входять 39 українських підприємств, що займаються виробництвом покрівельної і фасадної продукції", – йдеться в повідомленні.

За даними слідства, фактичними власниками цієї групи є український бізнесмен та його син, який ще до початку повномасштабної війни виїхав до росії. Там молодший фігурант справи контролює ще дві компанії в містах Бєлгород та Реутов, які фактично є філіями української бізнес-структури зловмисників.

Під його керівництвом обидва підприємства на території країни-агресора виробляють металеві конструкції. Одне із замовлень, яке виконують ці компанії, поставки антидронових сіток для потреб слідчого комітету РФ.

Одного з підозрюваних вже затримали.

Крім цього, вони активно фінансують збройну агресію рф у вигляді сплати податків до російського бюджету або прямими інвестиціями у військово-промисловий комплекс росіян. Для цього ділки спочатку виводили прибутки від бізнесу в Україні на підконтрольні офшорні компанії, які оформлювали на підставних осіб. Далі вони здійснювали валютні транзакції на рахунки підконтрольних російських підприємств.

"Співробітники Служби безпеки задокументували злочинну схему і затримали у Києві старшого фігуранта, поки його син переховується в РФ. Наразі слідчі СБУ повідомили затриманому про підозру за ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України (пособництво державі-агресору)", – уточнили в пресслужбі.

Наразі зловмисник перебуває під вартою без права внесення застави. Крім того, на всі його рахунки та майно в Україні планується накласти арешт. Йдеться про 30 квартир, 20 паркомісць та 29 авто різних марок. Злочинні дії його сина так само кваліфіковано як пособництво державі-агресору і заочно повідомлено про підозру. Оскільки він перебуває на території РФ, тривають комплексні заходи для притягнення його до відповідальності.

Український Дощ писав раніше, що на закупівлях для військових в Україні вкрали 102 млн грн.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
У Києві чоловік викрав авто захисника України та намагався продати його
Право
У Києві чоловік викрав авто захисника України та намагався продати його
Зловмисник вирішив заробити, виставивши машину на продаж...
У Києві два BMW знесли літню терасу: учасником ДТП був Кирило Островський, який у 2018 збив на смерть дитину
Право
У Києві два BMW знесли літню терасу: учасником ДТП був Кирило Островський, який у 2018 збив на смерть дитину
Внаслідок ДТП дві машини вилетіли на тротуар, а одна з них знесла літній майданчик...
СБУ викрила 27-річну агентку росії, яка готувала серію терактів на Одещині
Право
СБУ викрила 27-річну агентку росії, яка готувала серію терактів на Одещині
Окупанти мали змогу планувати потенційні теракти та спеціальні інформаційні операції....
На Рівненщині 16-річний водій напідпитку збив вагітну пішохідку: жінка та дитина загинули
Право
На Рівненщині 16-річний водій напідпитку збив вагітну пішохідку: жінка та дитина загинули
На Рівненщині 16-річний водій у стані алкогольного сп’яніння збив вагітну жінку, внаслідок чого вона загинула...
На Закарпатті багатодітну матір обвинувачують у сексуальній експлуатації малолітньої доньки
Право
На Закарпатті багатодітну матір обвинувачують у сексуальній експлуатації малолітньої доньки
Прокурори Мукачівської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт ...