[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Україна зробить доступною інформацію про кожного російського воєнного злочинця

Україна зробить доступною інформацію про кожного російського воєнного злочинця

Після захоплення та страти у 1962 році гестапівця Адольфа Айхмана, який відповідав за «остаточне вирішення єврейського питання», стало відомо, що Моссад має узгоджений політичним керівництвом країни список нацистських злочинців, які мають бути доставлені до ізраїльського суду або ліквідовані.

Оперативна робота по цьому списку тривала майже 30 років.

На жаль, не всі злочинці були затримані, але точно кожен з них до кінця жив у страху, постійно переховуючись, і невідомо, що гірше - миттєва смерть чи таке життя.

Україна створює «Книгу катів», яка зробить доступною інформацію про кожного російського воєнного злочинця. На початку квітня про це повідомив президент Зеленський, позавчора голова ОПУ провів відповідну нараду. Над збором та верифікацією даних уже працюють розвідка, слідчі органи та Мінцифра.

Вірю, що кожен російський нелюд понесе відповідальність перед українським народом або ховатиметься в печерах до кінця свого жалюгідного життя. Кара має бути невідворотною, оскільки такі злочини не передбачають спокути.

І це, до речі, стосується не лише військових. Рашистські та прорашистські пропагандисти і політики - повноцінні спільники воєнних злочинів і відповідальність для них має бути теж повноцінною.

Тому, якщо навіть через 20 років росіяни раптом поставатимуть перед українськими судами, або зникатимуть, або давитимуться растєгаями, не варто дивуватися - так працює справедливість.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Ситуація з хейтом Пташки: не слід протиставляти цьому хейту симетричний хейт
Закарпатська митниця, користуючись віддаленістю від війни, забезпечила вивезення за кордон мільйонів
Виступ Зеленської в Конгресі США - це перший виступ першої леді в історії Конгресу
Головне завдання держави - зберегти армію, яка поверне усі окуповані території