[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Закарпатська митниця, користуючись віддаленістю від війни, забезпечила вивезення за кордон мільйонів

Закарпатська митниця, користуючись віддаленістю від війни, забезпечила вивезення за кордон мільйонів
Тема митниці загалом та Закарпатської митниці зокрема, яка, користуючись віддаленістю від війни, не тільки не припинила, а й вдосконалила трафік контрабанди, опанувавши такий перспективний напрямок, як забезпечення вивезення за кордон багатіями і політиками своїх статків, не раз піднімалася мною і не лише.
 
Система зі скрипом, але потроху реагувала, починалися більш-менш позитивні кадрові процеси. Але будь-яка кільксіть позитиву знищується одіозною дрібницею.
 
Стало відомо, що керівником об’єднаного ПП «Дякове» моджуть призначити колишнього митника Миколу Веремчука, фігуранта цілої низки кримінальних проваджень про контрабанду та екс-помічника нардепа Деньковича Івана, «тушки» з БЮТ, якого купив Янукович.
 
У 2015-2018 роках очолював МП «Дякове», забезпечуючи тіньові надходження від контрабанди до власної кишені та передвиборчої каси відомого сивочолого кандидата. Через безпрецедентну «прозорість» дорученої Веремчуку ділянки кордону виникали навіть скандали з Румунією.
 
Не відстає від Веремчука його дружина - фігурантка кримінального провадження про корупцію у Виноградівській РДА, йшлося про відкати з закупівлі планшетів для хворих на ДЦП дітей.
 
Давайте скасуємо амбітні плани Веремчука і кримінальних угрупувань, які за ним стоять, створивши медійний резонанс і не дозволивши його призначити на посаду, яку він використає для подальшого збагачення.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Ситуація з хейтом Пташки: не слід протиставляти цьому хейту симетричний хейт
Виступ Зеленської в Конгресі США - це перший виступ першої леді в історії Конгресу
Головне завдання держави - зберегти армію, яка поверне усі окуповані території
Фіни зі шведами переглянули свою нейтральність, побачивши, на які звірства здатна путінська зграя