Україна вирішила заманити китайських туристів

Китай і Україна відкриють свої кордони раніше, ніж Євросоюз. Це дасть нам шанс залучити до себе більше туристів із Піднебесної.

Таку думку в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" висловила голова новоствореного Державного агентства розвитку туризму Мар'яна Олеськів.
"Я маю великі надії, зокрема на китайський ринок, тому що Китай уже послабив свої карантинні заходи, вони подолали епідемію. За китайських туристів завжди всі боролися найбільше. Сподіваюся, що Україна з Китаєм зможуть взаємно відкритися швидше, ніж з країнами ЄС. Важливо не втратити цей момент і зуміти залучити китайського туриста", – сказала вона.
Олеськів зауважила, що вже з цього приводу переговорила з послом України в Китаї, а також із колегами з китайсько-українських асоціацій, і "вони вже на низькому старті".

Посадовиця уточнила, що лідери європейських країн заявили про закритість кордонів назовні до кінця літа.
"Важливо не втратити цей момент і змогти привабити китайського туриста. Для цього дуже важливо використовувати всі діджитал-інструменти, бо це те, що дозволяє оперативно реагувати на зміни і відслідковувати всі тренди", – додала голова Держтуризму.
Розпорядження про призначення Мар'яни Олеськів керівницею Державного агентства розвитку туризму України 3 березня підписав тодішній прем’єр-міністр Олексій Гончарук. З 2016 року вона працювала директоркою львівського Центру розвитку туризму.

Нагадаємо, через коронакризу Верховна Рада ухвалила поправки до державного бюджету. Ці зміни повністю скасовували на поточний рік фінансування розвитку туристичної сфери, яке мало становити 240 млн грн.
Як писав "Український дощ", в Україні назвали ТОП-10 міст, де найактивніше розвивають туризм.