Україна такого б не допустила, - кримські мережі оплакують продаж винзавода «Массандра»

Україна такого б не допустила, - кримські мережі оплакують продаж винзавода «Массандра»

В ході заочного голосування 14 жовтня депутати парламенту Криму погодили проведення приватизації виробничо-аграрного об'єднання «Массандра». Кримчани в соцмережах вихлюпують свої емоції і мислення прощаються з легендарним винзаводом.

За рішення про приватизацію «Масандри» проголосували 60 депутатів, проти - 13, утримався - 1, що не голосував один депутат. Підприємство планують віддати в приватні руки до кінця цього року.

 

Як писав Український Дощ, окупантська влада Кремля вирішила продати вкрадене державне майно України- тобто один з найстаріших українських винзаводів - легендарна «Массандра» - буде виставлений на аукціоні і проданий до кінця року.

Кримські мережі розриваються від обурення і різних версій продажу легендарного винзаводу:

Віолетта Сінеглазово
Зовсім з розуму вижили !!! Ще ні при одній владі такого не було !!!

Viktor Sazhin
Коли вони вже нажеруться, тварі?

Irina Yakimova
Продаж Масандри, як і Нового Світу - злочин перед майбутніми поколіннями. Ні про що не думають, тільки про миттєву наживи ... На той світ все з собою не забрати.

Nick Shoimu
Не можна допустити продажу Масандри! Це національне надбання! Продаж - злочин! Треба повернути в держвласність Новий Світ!

Наталія Запорожець
Подвійні стандарти, дивитися на все, що відбувається в Криму, противно. Мені шкода, що так по-скотськи відносяться до мого любого Криму, рвуть на шматки, відносяться як до жирного шматка, який можна зжерти і не вдавитися.

Олександра Поліщук
Чому ці мерзотники продають те, що їм не належить? Вони злодії? Тільки злодій, вкравши чужу річ, продає її.

Дмитро Бєлов
Зараз можна продати все, навіть Батьківщину! І адже продають!

Катерина Слоб
Морок ... З "Нового Світу" вже зробили спиртову шипучку. Пити неможливо. Тепер час "Масандри" ... Молодець Глава! Увійде в історію, як людина, яка угробив Крим! Розпродав усе!

Денис Нетесов
НАВІТЬ за 23 роки в Україні не знайшлося вандалів, які б продали і роздерибанили народне надбання !!! Прощавай, прости, МАССАНДРА !!! (((

Яким Аблякімов
Ганьба! Навіть Україна зберегла Масандру в держвласності. Рідна гавань для материкових олігархів і ділків.

Дмитро Захаров
Що не кажи, а при Україні такого беззаконня не було.

Alexandr Talipov
... При України вона навіть була окрема статтею Земельного кодексу захищена.

Marina Popova
Скоро їм продавати нічого буде.

Natalia Kyrychenko
Толку перетирати такі питання в Фейсбуці? Все вирішено, і ми, звичайні люди, нічого не змінимо. Варвари захопили владу і захоплюють землі. Іноді теорія про владу рептилоїдів на землі не здається маренням :-)
Поки люди живуть як барани, нічого не змінити.

На думку коментаторів, оціночна вартість «Масандри» сильно занижена.

Олександр Гірський
Справедлива ціна продажу - 30-40 млрд руб, хоча треба вважати. Я можу помилятися. Можна продати і за 1₽, але тут питання інвестиційних зобов'язань ...

Ermanov Konstantin
У 2010 році Китай запропонував Києву продати Масандру за 2 мільярди доларів, але Янукович запропонував ціну в 2,5 млрд $. При цьому уряд Януковича - Азарова виставило ряд умов:
1. ЗАБОРОНЕНО скорочувати штат співробітників (4000 чоловік)
2. ЗАБОРОНЕНО використовувати землю Масандри, (тисячі гектар) під будівництво висоток і взагалі будь-які види ІЖС.
3. ЗАБОРОНЕНО змінювати цільове призначення землі.
Було ще багато пунктів, в яких забороняється робити багато речей в разі покупки Масандри китайцями
В результаті китайці відмовилися, вважаючи ці умови неприйнятними, а ціну вище ринкової.
Минуло 10 років, гроші "подешевшали" і на даний момент Массандра коштує близько 3,5 млрд доларів. Це її реальна ціна, хоча я взагалі не бачу сенсу її продавати, так як вона приносить гроші в кримський бюджет, а після продажу буде приносити прибуток в одну кишеню новому господареві.

Знаєте, що найнеприємніше? Коли Київ і Пекін вели переговори про продаж Масандри, на нашу РосТВ йшли сюжети про можливий продаж царської Масандри китайцям, і майбутню угоду називали зрадою і злочином. Зараз наші російські ЗМІ мовчать, в той час як Аксьонов продає Масандру за 43 мільйони доларів.

Ermanov Konstantin
Якщо чисто теоретично уявити, що це можливо, то кримчан просто не пустять на конкурс, знайшовши в конкурсній документації пару помилок)

Олександр Захарчук
А давайте весь Крим викупимо і шлагбаум встановимо на тій стороні))

Олександр Юр'єв
А навіщо нам скидатися? Це і так все наше. Другий раз у себе ж купувати? Може, пора вимагати прибрати негідників з кримської влади?

Ermanov Konstantin
Мені цікаво, чи розуміє хтось, хто купує за безцінь Масандру, що він втратить свої вкладення відразу як влада зміниться? Він взагалі віддає собі звіт, що він - співучасник злочинної змови чиновників і виправдання типу: "ну а шо, мені запропонували, ціна хороша, ось я і взяв" - не пройде? ..

Учасники обговорення припускають, що «Масандри» хочуть приватизувати з конкретною метою - забудувати землі підприємства, які розташовані в прибережній смузі.

Людвіка Пападопулу
Наша знаменита "Массандра" йде з молотка за смішну ціну. Всесвітньо відомий бренд (безцінна колекція туди ж) йде під шум відбійних молотків забудовників, які спотворюють мис Меганом. Під крики обурення сімферопольців від перспективи майбутньої забудови аеропорту Заводське. У супроводі дерибану Сімеїзу і накату на Ялту і на Масандрівський пляж ...Крим не просто рвуть на частини, розбирають на молекули і розкладають на атоми.Вход в заповідники і ліси став платним.
Я знаю, що мені зараз напишуть у відповідь: Росія розвиває, вкладає гроші, хтось повинен доглядати, прибирати і охороняти ліси.
А я вам напишу: банда відморозків вирішує питання про землю. Хто пам'ятає праці Леніна? Спочатку питання про владу, слідом - про землю.
Це воно.
Люди задаються питаннями, навіщо будувати там, де немає води. Тільки все це творять не люди. Ні, це не люди. Це нелюди.
Такого масованого накату одночасно в різних частинах півострова не пригадаю.
Висновків робити не буду. Але пошукати причинно-наслідковий зв'язок дуже раджу кримчанам.

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Ціни на автогаз для українців можуть злетіти на 25%
Економіка
Ціни на автогаз для українців можуть злетіти на 25%
В Україні вартість скрапленого автомобільного газу може підскочити на 25%....
Для заробітчан приготували новий податок
Економіка
Для заробітчан приготували новий податок
В Державній податковій службі планують обкласти податками доходи заробітчан. Там переконані, що вони не декларують свої доходи...
«Слуги» вводять новий податок на нерухомість: перевірять вартість кожної квартири
Економіка
«Слуги» вводять новий податок на нерухомість: перевірять вартість кожної квартири
В Україні податок на нерухомість будуть стягувати з урахуванням не метражу, а вартості житла. В результаті ті, хто живе в центральних частинах міст, буде платити більше...
Протягом двох місяців Україна експортувала рибного філе на $5 млн
Економіка
Протягом двох місяців Україна експортувала рибного філе на $5 млн
Впродовж липня-серпня 2020 року Україна поставила на зовнішні ринки 735 тонн свіжого, охолодженого або мороженого рибного філе та іншого м’яса риб на понад $4,9 млн...
Туреччина готова до інвестицій в військово-промисловий комплекс України
Економіка
Туреччина готова до інвестицій в військово-промисловий комплекс України
Співробітництво між Україною та Туреччиною у військовій сфері продовжує набирати оберти...