Україна такого б не допустила, - кримські мережі оплакують продаж винзавода «Массандра»

Україна такого б не допустила, - кримські мережі оплакують продаж винзавода «Массандра»

В ході заочного голосування 14 жовтня депутати парламенту Криму погодили проведення приватизації виробничо-аграрного об'єднання «Массандра». Кримчани в соцмережах вихлюпують свої емоції і мислення прощаються з легендарним винзаводом.

За рішення про приватизацію «Масандри» проголосували 60 депутатів, проти - 13, утримався - 1, що не голосував один депутат. Підприємство планують віддати в приватні руки до кінця цього року.

 

Як писав Український Дощ, окупантська влада Кремля вирішила продати вкрадене державне майно України- тобто один з найстаріших українських винзаводів - легендарна «Массандра» - буде виставлений на аукціоні і проданий до кінця року.

Кримські мережі розриваються від обурення і різних версій продажу легендарного винзаводу:

Віолетта Сінеглазово
Зовсім з розуму вижили !!! Ще ні при одній владі такого не було !!!

Viktor Sazhin
Коли вони вже нажеруться, тварі?

Irina Yakimova
Продаж Масандри, як і Нового Світу - злочин перед майбутніми поколіннями. Ні про що не думають, тільки про миттєву наживи ... На той світ все з собою не забрати.

Nick Shoimu
Не можна допустити продажу Масандри! Це національне надбання! Продаж - злочин! Треба повернути в держвласність Новий Світ!

Наталія Запорожець
Подвійні стандарти, дивитися на все, що відбувається в Криму, противно. Мені шкода, що так по-скотськи відносяться до мого любого Криму, рвуть на шматки, відносяться як до жирного шматка, який можна зжерти і не вдавитися.

Олександра Поліщук
Чому ці мерзотники продають те, що їм не належить? Вони злодії? Тільки злодій, вкравши чужу річ, продає її.

Дмитро Бєлов
Зараз можна продати все, навіть Батьківщину! І адже продають!

Катерина Слоб
Морок ... З "Нового Світу" вже зробили спиртову шипучку. Пити неможливо. Тепер час "Масандри" ... Молодець Глава! Увійде в історію, як людина, яка угробив Крим! Розпродав усе!

Денис Нетесов
НАВІТЬ за 23 роки в Україні не знайшлося вандалів, які б продали і роздерибанили народне надбання !!! Прощавай, прости, МАССАНДРА !!! (((

Яким Аблякімов
Ганьба! Навіть Україна зберегла Масандру в держвласності. Рідна гавань для материкових олігархів і ділків.

Дмитро Захаров
Що не кажи, а при Україні такого беззаконня не було.

Alexandr Talipov
... При України вона навіть була окрема статтею Земельного кодексу захищена.

Marina Popova
Скоро їм продавати нічого буде.

Natalia Kyrychenko
Толку перетирати такі питання в Фейсбуці? Все вирішено, і ми, звичайні люди, нічого не змінимо. Варвари захопили владу і захоплюють землі. Іноді теорія про владу рептилоїдів на землі не здається маренням :-)
Поки люди живуть як барани, нічого не змінити.

На думку коментаторів, оціночна вартість «Масандри» сильно занижена.

Олександр Гірський
Справедлива ціна продажу - 30-40 млрд руб, хоча треба вважати. Я можу помилятися. Можна продати і за 1₽, але тут питання інвестиційних зобов'язань ...

Ermanov Konstantin
У 2010 році Китай запропонував Києву продати Масандру за 2 мільярди доларів, але Янукович запропонував ціну в 2,5 млрд $. При цьому уряд Януковича - Азарова виставило ряд умов:
1. ЗАБОРОНЕНО скорочувати штат співробітників (4000 чоловік)
2. ЗАБОРОНЕНО використовувати землю Масандри, (тисячі гектар) під будівництво висоток і взагалі будь-які види ІЖС.
3. ЗАБОРОНЕНО змінювати цільове призначення землі.
Було ще багато пунктів, в яких забороняється робити багато речей в разі покупки Масандри китайцями
В результаті китайці відмовилися, вважаючи ці умови неприйнятними, а ціну вище ринкової.
Минуло 10 років, гроші "подешевшали" і на даний момент Массандра коштує близько 3,5 млрд доларів. Це її реальна ціна, хоча я взагалі не бачу сенсу її продавати, так як вона приносить гроші в кримський бюджет, а після продажу буде приносити прибуток в одну кишеню новому господареві.

Знаєте, що найнеприємніше? Коли Київ і Пекін вели переговори про продаж Масандри, на нашу РосТВ йшли сюжети про можливий продаж царської Масандри китайцям, і майбутню угоду називали зрадою і злочином. Зараз наші російські ЗМІ мовчать, в той час як Аксьонов продає Масандру за 43 мільйони доларів.

Ermanov Konstantin
Якщо чисто теоретично уявити, що це можливо, то кримчан просто не пустять на конкурс, знайшовши в конкурсній документації пару помилок)

Олександр Захарчук
А давайте весь Крим викупимо і шлагбаум встановимо на тій стороні))

Олександр Юр'єв
А навіщо нам скидатися? Це і так все наше. Другий раз у себе ж купувати? Може, пора вимагати прибрати негідників з кримської влади?

Ermanov Konstantin
Мені цікаво, чи розуміє хтось, хто купує за безцінь Масандру, що він втратить свої вкладення відразу як влада зміниться? Він взагалі віддає собі звіт, що він - співучасник злочинної змови чиновників і виправдання типу: "ну а шо, мені запропонували, ціна хороша, ось я і взяв" - не пройде? ..

Учасники обговорення припускають, що «Масандри» хочуть приватизувати з конкретною метою - забудувати землі підприємства, які розташовані в прибережній смузі.

Людвіка Пападопулу
Наша знаменита "Массандра" йде з молотка за смішну ціну. Всесвітньо відомий бренд (безцінна колекція туди ж) йде під шум відбійних молотків забудовників, які спотворюють мис Меганом. Під крики обурення сімферопольців від перспективи майбутньої забудови аеропорту Заводське. У супроводі дерибану Сімеїзу і накату на Ялту і на Масандрівський пляж ...Крим не просто рвуть на частини, розбирають на молекули і розкладають на атоми.Вход в заповідники і ліси став платним.
Я знаю, що мені зараз напишуть у відповідь: Росія розвиває, вкладає гроші, хтось повинен доглядати, прибирати і охороняти ліси.
А я вам напишу: банда відморозків вирішує питання про землю. Хто пам'ятає праці Леніна? Спочатку питання про владу, слідом - про землю.
Це воно.
Люди задаються питаннями, навіщо будувати там, де немає води. Тільки все це творять не люди. Ні, це не люди. Це нелюди.
Такого масованого накату одночасно в різних частинах півострова не пригадаю.
Висновків робити не буду. Але пошукати причинно-наслідковий зв'язок дуже раджу кримчанам.

Теги
Схожi
Стокгольмський арбітраж відхилив позов Ігоря Коломойського проти України
Економіка
Стокгольмський арбітраж відхилив позов Ігоря Коломойського проти України
Багатомільярдний позов Ігоря Коломойського до Стокгольмського арбітражу проти України було відхилено після шести років судового розгляду...
Названо дату відключення енергосистеми України від російської і білоруської мереж
Економіка
Названо дату відключення енергосистеми України від російської і білоруської мереж
Приєднання у 2023 році до європейської ENTSO-E зокрема забезпечить демонополізацію ринку електроенергії в Україні...
Державний Ощадбанк активно готується до приватизації. Дедлайн - 2025
Економіка
Державний Ощадбанк активно готується до приватизації. Дедлайн - 2025
Наглядова рада Ощадбанку затвердила Олену Малинську переможцем конкурсу на заміщення посади члена правління, відповідального за підготовку до повної або часткової приватизації банку до 2025 року...
Пенсійний калькулятор — як визначити майбутній розмір пенсії?
Економіка
Пенсійний калькулятор — як визначити майбутній розмір пенсії?
Українцям нагадують про можливість скористатися «пенсійним калькулятором». Це електронний сервіс, який допомагає розрахувати свою майбутню пенсію...
€50 млн кредиту від ЄБРР отримав столичний метрополітен для придбання нових вагонів
Економіка
€50 млн кредиту від ЄБРР отримав столичний метрополітен для придбання нових вагонів
Європейський банк реконструкції та розвитку та «Київський метрополітен» підписали кредитну угоду на 50 млн євро для придбання нових вагонів метро...