[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Україна повинна бути стороною прийняття рішення, а не покірним виконавцем чиєїсь волі

Україна повинна бути стороною прийняття рішення, а не покірним виконавцем чиєїсь волі

Порошенко може комусь подобатися чи не подобатися, але за час своєї каденції він домігся від колективного Заходу, що про Україну без України не говорять. І рішення без нашої участі не приймають.

І те, що вчора заступник глави адміністрації президента Росії Дмитро Козак літав до Берліна і обговорював з німецькою стороною ситуацію по Донбасу, а ще виробляв якісь спільні рішення без України - це не просто тривожний сигнал.

Це маркер того, що старий принцип присутності України на таких переговорах більше не працює. Ми стаємо спостерігачами, а не учасниками процесу.

Учасники "конструктивних" консультацій в Берліні "досягли угоди про взаємні подальші дії щодо мирного врегулювання" ситуації ", заявив Козак після закінчення переговорів російському телеканалу, а німецька сторона це не спростувала.

Така ситуація не може не насторожувати Україну.

Адже виключення з процесів обговорення будь-яких дій з припинення війни Росії проти України на Донбасі не несе нам нічого доброго. Це черговий раз демонструє слабку переговорну позицію України сьогодні.

І це вимагає швидкої і жорсткої реакції України в особі заяв президента і МЗС про те, що подібне неприпустимо і безперспективно.

Інакше через деякий час ми побачимо, що Єрмак просто привозить з Мінська або Москви директиви, які Україна буде мовчки виконувати.

Ми повинні бути стороною прийняття рішення, а не покірним виконавцем. А для цього треба займати проактивну позицію, пам'ятати про самоповагу і формувати свій власний порядок денний.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Сума рейтингів усіх «слуг» на 0,4% менше за мій рейтинг у Києві. Про Кличка взагалі мовчу!
Усі питання, які озвучував Гордон, дійсно писали в ГПУ і СБУ. Зради немає, але є безпросвітна дурість
Саме олігархи формують порядок денний у державі
Ломаченко і Усик є великими спортсменами, але нікчемними громадянами