У Києві відбувся перший аукціон з продажу землі

У столиці відбувся перший аукціон з продажу комунальної землі. За 3,44 млн грн продана ділянка площею 0,18 га в Голосіївському районі, на вул. Академіка Заболотного, 160-Б. Про це повідомив Департамент земельних ресурсів КМДА.
Київська міськрада раніше прийняла рішення про продаж на торгах ще трьох ділянок, розташованих за адресами:
- вул. Жулянська, 7 в Голосіївському районі;
- вул. Жулянська, 7-А в Голосіївському районі;
- пер. Рощинский, 2 в Солом'янському районі.
Департамент завершує підготовку зазначених лотів для проведення торгів. Їх загальна початкова ціна становить близько 13 млн грн.
Також ще 51 проєкт рішень знаходиться на розгляді Київської міської ради. Загальна площа цих ділянок - 21,61 га, очікувані надходження - не менше 700 млн грн.
Рішення по цих ділянках повинен прийняти новий склад міськради, обраний на місцевих виборах.
Нагадаємо, за результатами виборів, до Київради пройшли сім партій: Європейська солідарність, Удар, Єдність, ОПЗЖ, Слуга народу, Батьківщина і Голос.
Раніше Український Дощ писав, що за дев'ять місяців 2020 року держборг України зріс на 347 мільярдів гривень (17%) - до 2,3 трильйона.