[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

У 2021-му бюджет отримав від приватизації рекордні за 10 років 5,1 млрд гривень

У 2021-му бюджет отримав від приватизації рекордні за 10 років 5,1 млрд гривень
Попри всі суперечки довкола приватизації, роздмухування скандалів та медійні кампанії, у 2021-му бюджет отримав від приватизації рекордні за 10 років 5,1 млрд грн.
 
Все пізнається у порівнянні, тож давайте порівняємо.
 
 
2014 рік - 470 млн. 2015 та 2019 - 150 та 190 млн. У кілька десятків разів менше, ніж минулого року. Потім 2017 рік, коли Ахметов скуповував Обленерго, і цифра зросла - 3,4 млрд. Тобто сума надходжень за всі приватизовані об‘єкти була нижчою на 2 млрд грн. Далі знов 200 млн, 500 млн etc.
 
Це свідчить про відсутність чесної конкуренції та умисне заниження цін приватизованих об‘єктів. Важко навіть уявити, скільки недоотримала держава внаслідок цих схем.
 
Таким чином, менеджменту ФДМУ довелося перезапускати приватизацію фактично з нуля. За 2 роки держава отримала від приватизації більше, ніж сукупно за 7 років до цього.
 
Можна констатувати тенденцію до нормалізації обстановки в установі, яка завжди вважалась однією з найкорумпованіших. Це обумовлено забезпеченням прозорості в діяльності ФДМУ: вся інформація дрступна онлайн, аукціони відбуваються на ProZorro, Фонд активно співпрацює з НАБУ у викритті корупціонерів.
 
Тепер потрібно остаточно усунути бюрократичні чинники, які гальмують процеси та нарощувати темпи приватизації.
 
Сподіваюся, цього року все це буде зроблено.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Задовго до вторгнення росія створила в Україні мережу колаборантів: один з них - одесит Леонід Клімов
Світ має припинити поділ росіян на поганих і хороших: геноцид українців це злочин не лише російського режиму, а й російського народу
Україна зробить доступною інформацію про кожного російського воєнного злочинця
Війна 2022-го дозволяє по-новому оцінити дії влади щодо здачі Луганська і Донецька у 2014-му