[]

Три найбагатших людини світу дали поради та прогнози на 2021 рік

Три найбагатших людини світу дали поради та прогнози на 2021 рік

Минулий "коронавірусний" рік на довгий час залишиться у пам'яті у більшості населення планети. Проте поки що невідомо, чого людству чекати від 2021 року. В ситуації невизначеності і кризи надзвичайно важливо ставити довгострокові цілі і концентруватися на розвитку свого продукту. Ми узагальнили прогнози на 2021 рік, які зробили три найбагатших людини планети.

Засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск

2020 рік, що вважається роком кризи, виявився особливо вдалим для Ілона Маска - його компанія SpaceX запустила свою першу ракету, а зростання вартості акцій Tesla зробило Маска найбагатшою людиною світу. Маск пояснив, що найкраща стратегія компанії в кризовий період - концентрація на своєму продукті.

"Те, що я можу порадити - не варто втрачати занадто багато часу, вирішуючи фінансові питання, проводити багато зборів і дивитися презентації PowerPoint. Краще свій час витратити на те, щоб продукт компанії був максимально чудовий - настільки, наскільки це можливо", - вказав Маск.

Він пояснив, що керівники підприємств повинні бути "абсолютними перфекціоністами по відношенню до продуктів і послуг своєї компанії. Наскільки це можливо, необхідно утворювати і отримувати зворотний зв'язок".

"Не сиди тільки в своєму офісі. Іди на виробництво, йди в магазини, говори зі споживачами, думай, що ти сам як споживач хотів би побачити. Поки сам не полюбиш продукт, який створюєш, не чекай, що він сподобається іншим", - зазначив бізнесмен.

За його словами, керівник підприємства - не людина, яка тільки керує підприємством, він - людина, залучена у діяльність компанії на всіх рівнях.

"Солдати йдуть в бій з куди більшим натхненням і мотивацією, якщо вони бачать генерала в перших рядах, а не десь далеко на безпечній відстані", - сказав Маск.

Він нагадав, що був час, коли його робочий стіл стояв посеред заводу Tesla, і він там навіть провів кілька ночей. Однак тепер це дало дуже великий успіх.

 

Засновник Microsoft Білл Гейтс

Свої думки один із засновників компанії Microsoft висловив на конференції GeekWire 2020 року, згадавши різні теми - технологію, бізнес, науку та інше. Він вказав, що перемога над коронавірусом можлива тільки в усьому світі, а не десь локально.

"Ми не переможемо коронавірус, поки це не відбудеться по всьому світу. Щоб повернутися до нормального життя, нам потрібно викорінити вірус на глобальному, а не на локальному рівні. Ми вже бачимо, що Нова Зеландія, Австралія і Південна Корея, які, здавалося, перемогли Covid-19, досить швидко стикаються з новими випадками, ввезеними з-за кордону", - вказав Гейтс.

Він додав, що завдяки досягненням вчених і медиків 2021 рік спокійніше "руйнівного 2020 року". За його словами, є дві причини, щоб зберегти більш оптимістичний погляд на життя - по-перше, дотримуватися обмежень, що допомагають знизити темп поширення хвороби. По-друге, ситуація поліпшується не тільки з вакцинами, але і з лікуванням Covid-19 в цілому, і навесні може нарешті настати переломний момент на глобальному рівні.

Гейтс вважає, що під час пандемії Covid-19 весь світ навчився різко реагувати на поширення хвороби на глобальному рівні. Більше того, створення вакцини прискорило і використання методу мРНК у виробництві медикаментів. Вказується, що мРНК-вакцини більш безпечні у використанні, адже не містять залишків вірусу і у них більший потенціал, ніж в універсальних вакцин.

Розвиток таких медичних технологій у майбутньому може допомогти розробити і вакцини від ВІЛ, малярії і туберкульозу.

Гейтс також вважає, що з нашим світом все зовсім не так погано - у всьому світі покращується ставлення до жінок, а також різних меншин, знижується смертність від раку і діабету, а хвороба Альцгеймера досліджується все краще.

"Прогрес триває. Я налаштований оптимістично і думаю, що світ стане краще", - запевнив Білл Гейтс.

 

Засновник Amazon Джефф Безос

Безос вважає, що сьогоднішній момент, а не довгострокова перспектива, повинен бути головним пріоритетом. Це було важливо і раніше, проте зараз це куди важливіше, ніж будь-коли. Більше того - сьогоденна невизначеність не повинна заважати довгостроковому плануванню.

"Через десять років багато що зміниться. Зміняться технології. Горизонт в десять років відкриває погляд на те, наскільки важливими будуть зміни в сфері машинного навчання. Якщо ви думаєте про те, що буде через десять років, то запитайте себе, чи буде аспект, який не зміниться. насправді це найважливіше питання ", - сказав Безос.

 

[]
Теги
Схожi
До 2050 року компанія Michelin повністю перейде на виробництво «зелених» шин (відео)
Бізнес
До 2050 року компанія Michelin повністю перейде на виробництво «зелених» шин (відео)
Сучасні шини на 24% складаються з нафтових полімерів, і компанія має намір змінити цю ситуацію...
$1200 додатково платитиме Microsoft працівникам, щоб запобігти вигоранню під час роботи з дому
Бізнес
$1200 додатково платитиме Microsoft працівникам, щоб запобігти вигоранню під час роботи з дому
Компанія Microsoft запустила корпоративну програму для своїх співробітників, яка покликана допомогти впоратися з вигоранням на роботі при віддаленому режимі...
Перший в Україні фірмовий магазин Sony Centre відкриється у столичному Блокбастері
Бізнес
Перший в Україні фірмовий магазин Sony Centre відкриється у столичному Блокбастері
Перший магазин Sony відкриється у столичному ТРЦ Blockbuster Mall. Також доступне замовлення онлайн та доставлення по Україні...
IKEA зробила самовивіз товарів у Києві платним
Бізнес
IKEA зробила самовивіз товарів у Києві платним
Один з найбільших світових ритейлерів ІКЕА зробив платною доставку замовлень до пунктів самовивозу в Києві...
Українська виноробня на Львівщині почала вирощувати виноград для ігристих вин
Бізнес
Українська виноробня на Львівщині почала вирощувати виноград для ігристих вин
На українську виноробню приїздив Крістоф Прію – власник та президент сімейного виробництва «Дім шампанського Гарди». Пан Прію сказав буквально наступне: «Це вино – гідний конкурент відомим маркам»...