[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Щодо Бужанського - відкрити провадження, зняти недоторканість, дати згоду і притягти до відповідальності

Щодо Бужанського - відкрити провадження, зняти недоторканість, дати згоду і притягти до відповідальності

Єдиним адекватним наслідком нападу депутата Бужанського на депутата Гео Лероса має стати кримінальне провадження стосовно Бужанського за ст. 346 КК «Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча» або принаймні за ст. 296 КК «Хуліганство», благо всі кваліфікуючи ознаки - грубе порушення громадського порядку, явна неповага до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом - в наявності.

У високі моральні мотиви, пов‘язані нібито з захистом жіночої честі істотою, яка публічно називає жінок «тупими вівцями», я обґрунтовано не вірю.

Обіцяли нові стандарти політики - тримайте слово. Інакше на фоні безкарної бакланки Бужанського переслідування Федини-Звіробій за нехай і дикий, але явно не кримінальний ресторанний кураж виглядатимуть ще жалюгіднішими.

Один епізод. Відкрити провадження, зняти недоторканість, дати згоду і притягти до відповідальності - все просто, а якщо з турборежимом, то взагалі на тиждень роботи. Вперед!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Медведчука без грошей Кремля не існує!
Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»