[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Що спільного у Кабміну Гончарука та авіакомпанії SkyUp?

Що спільного у Кабміну Гончарука та авіакомпанії SkyUp?

Що спільного у Кабміну Гончарука та авіакомпанії SkyUp? Вони надають хріновий сервіс.

Гончарук розповідає про 40% ВВП і про перемоги над корупцією, хоча це брехня, в в своїх бідах звинувачує всіх навколо.

І директор з продажу SkyUp пояснює смердячі туалети і відсутність їжі в своїх літаках тим, що так вийшло, і називає аргументовану критику "брудом", звинувачуючи пасажирів в тому, що вони не думають про проблеми компанії.

Тому, коли ви дивуєтеся, що у нас слабка, неефективна і не компетентна влада, то просто подумайте звідки їй бути іншою, якщо такий треш у нас і в приватному секторі.

Правда, якщо за огидний сервіс ми можемо сказати авіакомпанії SkyUp до побачення і перестати нею користуватися, перейшовши в іншу авіакомпанію, то з Кабміном все складніше. І так просто від некомпетентних профанів нам не позбутися, адже і приватні компанії не можуть позбутися від співробітників, які створюють їм негатив і не можуть вибудувати бізнес-процеси.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Зеленський добре розуміє, що порушив закон і тепер йому конче необхідний другий термін
Будь українцем! Будь цивілізованим! Викинь георгіївську стрічку!
Зеленського зможе перемогти тільки новий кандидат, якого готові підтримати українці
Давно Черкащиною не керував такий компетентний і досвідчений керівник як Скічко