[]

Що говорять пророцтва Мішеля Нострадамуса про 2022 рік: 5 пророцтв

Що говорять пророцтва Мішеля Нострадамуса про 2022 рік: 5 пророцтв

Апокаліптична атмосфера, в якій ми живемо останні роки, може не закінчитися 2022 року, а навпаки. Прогнози Нострадамуса на 2022 рік - не лише невтішні, а й жахливі.

Найвідоміший провидець усіх часів та народів Нострадамус передбачив різні нещастя на рік, який щойно розпочався.

"Великі лиха крові і голоду" - так починається сторінка наступного року.

Мішель де Ностредам, відомий як Нострадамус, був знаменитим французьким лікарем, астрологом і відомим провидцем, який став найбільш відомим завдяки своїй книзі Les Prophéties, що є збіркою з 942 поетичних катренів, які нібито пророкують майбутні події. Перше видання цієї книги побачило світ у далекому 1555 році.

Пророцтва Нострадамуса вже стали класикою Нового року. Прогнози Нострадамуса ці 500 років були досить точними, і більшість з них відзначалися негативністю. Він навіть передбачив деякі з найбільших подій у світовій історії, включаючи війни, вбивства, вторгнення та битви. Було навіть висловлено припущення, що астроном здогадався щодо виникнення пандемії.

5 пророцтв Нострадамуса на 2022 рік.

Метеоритний дощ. У книзі йдеться про те, що цього року відбудеться метеоритний удар та астероїдний дощ, які можуть призвести до загибелі планети. Нострадамус описав це як "довгий шлейф іскор" у небі, що складається з вогню.

Інфляція. Провидець передбачив, що світ побачить зростання інфляції, що означає суттєве зниження вартості основної світової валюти - долара США.

Криза у Франції. Згідно з іншим передбаченням, у 2022 році у Франції буде криза через сильний шторм, який призведе до повеней, пожеж та посух в інших частинах світу.

Комп'ютери, які управляють людьми. Домінування штучного інтелекту та комп'ютерів над людьми було передбачено здавна. Науково-фантастичні романи, а також Мішель Нострадамус передбачають, що з 2022 року штучний інтелект буде управляти комп'ютером з людським інтерфейсом.

Вибухне ядерна бомба. Згідно з Нострадамусом, у 2022 році вибухне ядерна бомба, що призведе до зміни клімату та положення Землі. Це також призведе до повеней та землетрусів.

Голод у світі посилиться. За прогнозами провидця, голод у світі може посилитися через збройні конфлікти. Це призведе до більшого переміщення населення. Він також додав, що на пляжах буде пратися у сім разів більше людей.

Смерть великого лідера. "Раптова смерть першого героя, він буде змінений, і на його царство поставлять іншого". Нострадамус натякає на смерть великого політичного лідера у 2022 році.

Кліматична війна. "У протилежному вавілонському кліматі великі справи будуть без пролиття". Згідно з Нострадамусом, у 2022 році світ зіткнеться з великою кліматичною війною. Найімовірніший сценарій, на думку експертів, полягає в тому, що одна країна залишиться без ресурсів та нападе на іншу. Щоб гарантувати ресурси для існування своїх громадян. Провидець передбачив, що цього року багато основних ресурсів на більшій частині планети Земля стануть дефіцитними.

Проте Український Дощ переконаний, щоб 2022 рік буде набагато перспективнішим і кращим! Зустрічаємо рік Водяного Тигра: китайський гороскоп на 2022 рік від Кенні Ху.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Як за компасом має стояти ліжко: скористаймося древнекитайским вченням фен шуй
Цікаве
Як за компасом має стояти ліжко: скористаймося древнекитайским вченням фен шуй
Кожна сторона світу має свою визначену енергію і по-різному впливає на людину. Ідеальним вважається розташування голови під час сну на північ...
Магічна дата 22.02.2022: що вона означає у нумерології і які зміни принесе у ваше життя
Цікаве
Магічна дата 22.02.2022: що вона означає у нумерології і які зміни принесе у ваше життя
22.02.2022 – це дата-паліндром, тобто та, яку можна прочитати в обох напрямках. Такі дати зустрічаються не так часто і мають значний вплив на події, що відбуваються у світі...
10 різножанрових кінострічок та мультфільмів на Святвечір для родинного перегляду
Цікаве
10 різножанрових кінострічок та мультфільмів на Святвечір для родинного перегляду
Напередодні Різдва за старим стилем «Український Дощ» пропонує до перегляду 10 кінострічок та мультфільмів для спільного родинного перегляду в доброму гуморі...
Зустрічаємо рік Водяного Тигра: китайський гороскоп на 2022 рік від Кенні Ху
Цікаве
Зустрічаємо рік Водяного Тигра: китайський гороскоп на 2022 рік від Кенні Ху
Кенні Ху - астролог, майстер феншуя і геомант (фахівець з ворожіння за допомогою землі, піску та каміння) склав докладний гороскопдля всіх знаків китайського календаря...
Фелінологи розповідають, як довго можна залишати домашнього кота без уваги
Цікаве
Фелінологи розповідають, як довго можна залишати домашнього кота без уваги
Відповідь на це питання важлива для благополуччя вашого улюбленця і будьте впевнені, вона вас здивує ...