[]

Зустрічаємо рік Водяного Тигра: китайський гороскоп на 2022 рік від Кенні Ху

Зустрічаємо рік Водяного Тигра: китайський гороскоп на 2022 рік від Кенні Ху

2022 рік Синього Водяного Тигра несе масу приємних сюрпризів. Кенні Ху - астролог, майстер феншуя і геомант (фахівець з ворожіння за допомогою землі, піску та каміння) склав докладний гороскоп для всіх знаків китайського календаря, повідомляє Malay Mail.

Щур

(2020, 2008, 1996, 1984, 1972, 1960, 1948, 1936)

На всіх народжених у рік Щура очікує чудовий період у багатьох життєвих сферах. Тигр подарує вам нові можливості для зростання та розвитку, відкриє раніше недоступні перспективи, і головне – дасть ресурси, щоб цим скористатися. У вас вдасться займатися кількома проектами одночасно і залучити для їх реалізації тямущих партнерів, які, безумовно, нададуть вам найпотужнішу підтримку. Енергії прийдешнього року допоможуть вам ясно усвідомити свої цілі на найближчі 12 місяців і зробити перші безкомпромісні усвідомлені кроки до своєї великої мрії. Не буде мати значення, чи працюєте ви в наймі або ведете свій бізнес. У вас будуть сила, енергія та потенціал до впевненого руху вгору кар'єрними сходами, збільшення доходів та зміцнення свого професійного статусу. В особистому житті також багатьом з щурів рік обіцяє якісні зміни: оформлення відносин або новина про поповнення в сім'ї. Таким чином, Тигр готує вам зміну положення за всіма напрямками, а для когось і довгоочікуваний шанс опинитися в положенні.

Бик

(2021, 2009, 1997, 1985, 1973, 1961, 1949, 1937)

Радійте, народжені в рік Бика! Нарешті на вашій вулиці буде свято з тривалістю цілий рік з невеликими перервами на приємні турботи. Найголовніші сфери вашого життя, згідно з вашим індивідуальним життєвим планом, почнуть рухатися. Хтось сміливо візьметься за вирішення житлового питання та наважиться на переїзд чи купівлю нерухомості. Ті, хто шукає кохання, зможуть зустріти свою другу половинку і, не роздумуючи, офіційно зареєструвати відносини, оскільки наступний рік стане сприятливим для укладення шлюбів. Ваш союз, створений у рік Тигра, обіцяє бути міцним, довговічним та благополучним. На тих, хто вже у відносинах, чекає нова хвиля приємних емоцій, хвилюючих одкровень і гарячих пригод. Теплі спільні вечори і час, проведений у родинному колі, стане кращим ресурсом, що заповнює ваші сили для нових звершень. Наступного року Бикам також вдасться збільшити фінансовий потік. Прислухайтеся до себе, записуйте свої інсайти і спробуйте реалізувати найсміливіші ідеї. У наступному році будь-який ваш проєкт буде успішним, перспективним і принесе чудові результати.

Тигр

(2010, 1998, 1986, 1974, 1962, 1950, 1938)

Для тих, хто з'явився на світ під заступництвом Тигра, 2022 стане періодом виконання потаємної мрії. Для цього вам необхідно активно демонструвати свої здібності, швидко реагувати на ситуацію, що змінюється, і сміливо діяти. Наступний рік гарантує вам популярність, підвищений інтерес та захоплення оточуючих. Такою увагою до вашої персони можна і потрібно скористатися, щоб просунутися в кар'єрі, випередити конкурентів або ризикнути розпочати свою справу. Обов'язково виявляйте себе! Будь-яка ваша дія, спрямована в соціум у рік вашого покровителя, матиме вагу, посилить ваш магнетизм і притягне потрібних людей. До вас прислухатимуться, і, за бажання, ви зможете впливати на маси та задавати тренди. Навіть якщо ви не женетеся за славою та кількістю підписників, то в будь-якому випадку ви отримаєте заслужене визнання, повагу та популярність, адже вам напевно є чим пишатися і є що показати. Вас чекає приємний рік, коли все складатиметься на вашу користь.

Кролик

(2011, 1999, 1987, 1975, 1963, 1951, 1939)

Наступний рік Тигра стане особливим, трансформаційним і незабутнім. Настає час колосальних внутрішніх змін, глобальної розбудови свідомості та прийняття доленосних рішень. Не дивуйтеся, якщо цього року вас спіткають новини, які розгорнуть вектор вашого життя на 180 градусів. Головне — приймати ситуацію, зберігати спокій і вирішувати питання в міру їхнього надходження, додаючи креативний підхід. Невеликий струс приведе вас до того, що з часом ви самі будете в захваті від своїх здібностей, сміливості і нових граней, здавалося б, усталеного характеру. Рік Тигра подарує вам енергію на те, щоб взяти долю в свої руки і більше не відкладати прийняття важливих рішень. Використовуйте потенціал цього періоду для початку нової справи. Проте, самотужки діяти не варто. Щоб рік склався найбільш сприятливим чином, оточіть себе ресурсними, позитивними та енергійними людьми. Зберіть сильну команду, оскільки підтримка партнерів, друзів та однодумців зробить вас впевненішими, дозволить розподілити зони відповідальності та забезпечить успішний результат. Перебування в колі близьких за духом та надійних людей додасть вам сил, зменшить тривожність та допоможе перейти на новий рівень. Крім потужних змін, 2022 порадує якоюсь значущою, щасливою і важливою подією для вас і вашої родини.

Дракон

(2012, 2000, 1988, 1976, 1964, 1952, 1940)

Для Драконів рік Тигра завдасть кардинальних змін у житті. Щоб у вас вистачило сил на потужний ривок, обов'язково знаходьте наступного року час на відпочинок, перезавантаження та турботу про своє здоров'я. Рекомендується пройти медичне обстеження, зробити курс оздоровчих процедур або, як мінімум, відвідати тих фахівців, які перевірять, підлікують та посилять ваші слабкі місця в організмі. Комусь буде корисно спробувати методи нетрадиційної медицини. Що стосується сфери вигідних фінансових вкладень, прийдешній рік дуже підійде для великої інвестиції в нерухомість та/або покупку автомобіля. Також активні енергії наступного періоду можуть спонукати вас до думки про міграцію. Таке серйозне рішення, як переїзд в іншу країну, варто приймати у всеозброєнні, з урахуванням всіх ризиків, зважуючи всі «за» та «проти». Зважившись на зміни, пам'ятайте, що повна «зміна декорацій» спричиняє необхідність проведення великої внутрішньої роботи, яку доведеться пройти, щоб трансформуватися для нового життя. Не поспішайте, приймайте обдумані рішення та не забувайте про своє здоров'я. Дотримуючись цих порад, ви точно зможете реалізувати потенціал року з користю та якісно змінити своє життя.

Змія

(2013, 2001, 1989, 1977, 1965, 1953, 1941)

У 2022 році народжені на рік Змії прагнутимуть усамітнення для занять інтелектуальною діяльністю. І це недарма. Наступний рік якнайкраще підійде для роботи над дисертацією, написання книги або наукової монографії. Відкиньте страх чистого листа і страх перед великим обсягом. Будьте амбітні. Тигр подарує вам натхнення на початок роботи, високу концентрацію уваги та силу волі, щоб не залишити розпочате. Крім того, у цей період вам може відкритися раніше недоступна інформація. Недарма кажуть: хто володіє інформацією – володіє світом. Використовуйте отримані знання з науковою метою і для свого особистого зростання і розвитку. Можливо, у процесі роботи вам доведеться підкорятися певним правилам, у чомусь обмежувати себе і жертвувати вільним часом. Тим не менш, ваші зосередженість, завзятість і праця допоможуть досягти приголомшливих результатів, стати визнаним експертом і навіть прославитися. Підключайте інтелектуальну активність, прислухайтеся до своєї інтуїції та не забувайте отримувати задоволення від процесу. Нехай ваша діяльність іде від серця. Так вам вдасться розпалити внутрішній вогонь, проявити себе у кращому світлі та стати у 2022 році помітними для оточуючих. Ви матимете всі шанси стати популярними. Однак, є ймовірність, що статус, становище та успіх, набуті в результаті вашої діяльності, матимуть іншу сторону медалі та призведуть до самообмеження, які ви самі собі встановите. Потураючи своїм амбіціям, не позбавляйте себе сну та відпочинку. Краще постарайтеся позбавитися старих шкідливих звичок. До того ж, для вас наступний рік стане чудовим періодом, щоб зайнятися спортом, сісти на дієту та почати жити в режимі чіткого розуміння подальших дій та планів на майбутнє.

Кінь

(2014, 2002, 1990, 1978, 1966, 1954, 1942)

Швидка зміна обставин стане лейтмотивом найближчих 12 місяців для тих, хто народився на рік Коня. Вам приходить час великих потоків інформації, свіжих ідей та енергії для старту нових проєктів. Ви будете шкірою відчувати вібрації світу, що постійно змінюється, з яким цього року вам необхідно буде рухатися синхронно. Навколишні безперечно відчуватимуть ваш енергетичний заряд і поступатимуться вам у всьому. Тому для вас вже з початку нового року існує можливість переходу на високу посаду. Цілком можливо, що для якісного стрибка на наступний рівень вам доведеться залишити старе місце роботи, щоб одразу і з усією відповідальністю приступити до нових обов'язків. Прийміть це рішення, не озираючись назад. Ваш новий проект буде дуже успішним, незважаючи на ваші страхи, сумніви та невпевненість, навіть якщо у початій справі ви – «темний коник». Не шкодуйте минулого і рухайтеся лише вперед. Крім високої турбулентності у сфері кар'єри, рік Тигра може зробити вам приємні сюрпризи в особистому житті. Самотні люди стануть бажаними партнерами для протилежної статі. Для тих, хто перебуває в парі, заграє марш Мендельсона, а тиха гавань узаконених стосунків оголосити дитячі голоси. У будь-якому випадку, у наступному році діти чи нова справа принесуть багато радісних емоцій. Незважаючи на високі швидкості подій, що змінюють одна одну, Коней чекає прекрасний період, наповнений щастям, радістю і благополуччям у кар'єрі та сімейному житті. Ваше основне завдання – бути сміливими, активними та діяти.

Коза

(2015, 2003, 1991, 1979, 1967, 1955, 1943)

2022 рік віщує завершення поточного життєвого етапу, обнулення та переродження. Це може виявитися як закінчення навчання, перехід на нову роботу, зміна соціального статусу, материнство, одруження чи оформлення розлучення, відкриття свого бізнесу, вихід на пенсію, або подорож у місця, де ви раніше не бували. Важливо проаналізувати усі нинішні підсумки та зробити правильні висновки, щоб не повторювати помилок минулого. Вітер змін, що приходить на рік Тигра, варто використовувати тим з вас, хто зважиться на яскраве самовираження в інтернет-просторі. Це буде вдалий час, щоб завести свій блог, відкрити YouTube-канал або почати знімати ролики для TikTok. На новому життєвому етапі ви зможете легко відмовитися від того, що заважало вашому просуванню та зростанню в минулому. Логічно, що відмова від усього старого приведе вас знову на «шкільну лаву». Рік, що настає, стане особливо сприятливим періодом для навчання в інтернеті. Причому ви будете готові як вчитися самі, так і навчати інших людей. Майбутні зміни торкнуться вашого ближнього кола. У вашому житті може з'явитися впливовий, досвідчений та товариський чоловік. Цілком ймовірні знайомства та спілкування через інтернет з цікавими людьми іншої віри та національності. Загалом для вас цей рік внесе ясність у багато сфер життя. Ви отримаєте відповіді на свої запитання та чітко визначте свої цілі, бажання та можливості, які дозволять вам впевнено стартувати до нових висот.

Мавпа

(2016, 2004, 1992, 1980, 1968,1956, 1944)

Для Мавп наступний рік буде сповнений пригод! Однак, на початку року вам рекомендується залягти на дно, не виявляти зайву активність без приводу і тим більше не залучатися до таких масових заходів, як мітинги, пікети, страйки. Як би вас не приваблювала ідея громадянського обов'язку, візьміть себе в руки та займіть позицію спостерігача. Таке рішення не тільки допоможе уникнути негативного для вас збігу обставин, але й дозволить зупинитися, подумати, а потім відреагувати найбільш вигідним для вас чином. Скористайтеся своєю природною хитрістю, вмінням відчувати атмосферу настроїв у соціумі та отримувати вигоду з потрібних поведінкових стратегій. У наступному році вам доведеться не раз вставати перед будь-яким вибором і ретельно обмірковувати наступні кроки. Висока ймовірність того, що ви зважитеся на нову роботу або нову прибуткову справу. Більше того, рік Тигра стане для вас періодом розширення чи навіть кардинальної зміни вашого оточення. Нове коло спілкування рекомендується використовувати як ресурс для активних дій з метою поліпшення матеріального становища. Рік Тигра принесе вам енергію для вирішення всіх поточних питань. Ви зможете збільшити свій дохід, навчитеся грамотно інвестувати та розподіляти фінансові витрати так, щоб вам вистачало на все і вам не довелося думати про нестачу грошей. Один з безлічі допустимих сценаріїв реалізації енергій, що приходять, - це новина про якусь доленосну подію, яка змусить вас приступити до пошуку додаткового джерела доходу. Можливо, вам доведеться займатися одночасно двома справами, працювати на двох роботах або вести два проєкти. Вирішуйте, у вас на все вистачить сили!

Півень

(2017, 2005, 1993, 1981, 1969, 1957, 1945)

Перше, що слід рекомендувати у 2022 році народженим на рік Півня — це діяти подвійно обережно, щоб не жалкувати про неправильно прийняте рішення, яке може призвести до плачевних наслідків. Щоб убезпечити себе, дотримуйтесь наступних порад: фільтруйте всю інформацію, перевіряйте всі документи і давайте собі час на обмірковування майбутніх вчинків. Щоб уникнути проблем, заведіть звичку радитися з важливих питань з людьми, яким довіряєте на сто відсотків. Наступний рік стане нульовим меридіаном, тобто часом, коли нарешті захочеться закрити всі свої гештальти, позбавитися всього віджилого, очистити голову від шкідливих програм, що обмежують переконань і неробочих патернів поведінки. Для переходу на новий рівень вам необхідно прибрати все непотрібне як у ментальному, так і у фізичному плані. Ідіть від зовнішнього до внутрішнього і почніть з очищення навколишнього простору. Викиньте старі речі, які не йдуть, не тішать чи морально застаріли. Поновіть гардероб. Також перегляньте своє оточення. Не залучайтеся до розмов з негативною тематикою, мінімізуйте спілкування з людьми, які транслюють низькі вібрації та уникайте зливу енергії на пустослів'я, переливання з порожнього в порожнє та обговорення пліток. Фокусуйтеся на позитивних подіях та приділіть увагу своєму здоров'ю. Особливо корисними стануть процедури, в яких буде задіяна енергія металу. Наприклад, частіше відвідувати стоматолога, проколоти курс вітамінів або спробувати процедуру акупунктури. Наступний рік загалом буде дуже сприятливим щодо комплексного обстеження організму. Однак для проведення серйозних хірургічних втручань краще підібрати з астрологом відповідну дату. У контексті сфери фінансів ви можете замислитися над тим, щоб розпочати свою справу в інтернеті, спробувати онлайн-партнерство або співпрацю з іноземцями. Крім того, для вас є можливість тривалої подорожі або навіть міграції. Подібні ідеї, дії та події допоможуть вам реалізувати свій потенціал, але не забувайте про запобіжні заходи. Якщо ви будете в новому році активними, позитивними та екологічними по відношенню до свого внутрішнього ресурсу, то для вас рік пройде спокійно, успішно та благополучно.

Собака

(2018, 2006, 1994, 1982, 1970, 1958, 1946)

Народжених у рік Собаки чекає незвичайний рік, насичений цікавими подіями. На тлі загальної стабільності очікуються сплески вашої активності, яка відкриє грошовий потік та принесе гарний прибуток. Для когось це програється як стан обнулення та вступу на новий шлях. При цьому рятування від старого пройде спокійно і безболісно. Ваше здоров'я буде міцним. У перервах між активними діями щодо завоювання світу можна буде здійснити подорож у незвідані землі. Це подіє на вас надихаюче, і, повернувшись, ви з новими силами зможете приступити до просування своїх проєктів, розширення бізнесу або підкорення нових щаблів кар'єрних сходів. Для більш ефективної самореалізації у рік Тигра вам слід поміняти свій звичний серйозний і відповідальний підхід до поточних справ на більш легкий. Відпустіть себе. Вільність, невимушеність та легковажність внесуть у будь-яку справу свіжу хвилю, звільнять від стагнації та прискорять ваш рух до успіху. Намагайтеся послабити контроль і більше довіритися життю. Якщо ви підете за цією рекомендацією, то дуже скоро побачите, як легко до вас приходять щасливі можливості, вдячні клієнти та матеріальні блага, а неприємної напруги стає все менше. У наступному році для Собак ймовірні великі фінансові операції або фінансові витрати. Це може бути покупка автомобіля, нерухомості або вкладення у вигідні інвестиції. Тема доходу буде дуже резонувати і вам прийде час подумати над тим, як ви можете збільшити свій дохід. У цьому плані дуже корисно буде скористатися порадою своїх дітей, які, як правило, набагато краще орієнтуються в законах сучасного світу, що міняється, дружать з інтернетом і володіють легким ставленням до життя. Зробіть спілкування з ними своїм ресурсом і тоді рік, що наступає, принесе вам збільшення добробуту, стабільні результати і багато позитивних емоцій.

Свиня

(2019, 2007, 1995, 1983, 1971, 1959, 1947)

Рік Тигра стане для вас дуже подієвим. За всі попередні етапи ви накопичили багато знань, умінь та досвіду. Не дарма ж скарбничку зображують у вигляді свинки. Настав час використовувати накопичене і реалізовувати свій великий потенціал. У наступному році до вас прийдуть відмінні можливості, потрібні люди та енергія на втілення всіх ваших задумів, що довго нудьгують у чертогах розуму. Використовуйте цей період для будь-яких починань. Перед прийняттям важливих рішень корисно буде звернутися за підтримкою до мами або бабусі, мудрої старшої жінки. Також можливо, що наступного року ви самі яскраво проявите себе у сфері консультування та допомоги іншим людям. У вас може виявитися суперздатність спрямовувати, переконувати та мотивувати людей. Секрет полягає в тому, що рік Тигра пов'язаний з містикою, метафізикою, астрологією, психологією та іншими знаннями про закони світобудови та людину. Відчувши свою приховану силу, ви можете вирішити заглибитись у вивчення подібних наук. Обов'язково використовуйте ці знання, сміливо показуйте свої сильні сторони, і тоді ваш розвиток піде дуже швидко. Ви будете затребувані і вам вдасться легко монетизувати свої здібності. Тих, хто вже є представником відповідних професій: доктор, психолог, астролог тощо, у 2022 році чекає великий успіх. Весь рік ви відчуватимете підтримку, а обставини складатимуться на вашу користь. Щоб збільшити ваш фінансовий потік і посилити удачу, рекомендується тримати поряд із собою фахівців з будь-яких важливих питань або тямущих помічників, яким можна делегувати виконання складних вузькоспрямованих завдань. Та сама порада стосується придбання нерухомості, здійснення великої покупки або вкладення грошей в інвестиції. Завдяки допомозі професіоналів ви знайдете перевагу перед конкурентами. Наступний період пророкує вам чудовий початок нової дуже стабільної вигідної справи, яка згодом приноситиме вам дуже хороший дохід.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Перший поцілунок. Вчені з'ясували, коли люди почали цілуватися в губи
Цікаве
Перший поцілунок. Вчені з'ясували, коли люди почали цілуватися в губи
Згідно з новими дослідженнями, люди, які перебували в романтичних стосунках, почали цілуватися в губи ще 4500 років тому...
Дівчину вигнали з супермаркету через вбрання (фото)
Цікаве
Дівчину вигнали з супермаркету через вбрання (фото)
Вона заявила, людей дратує «її сексуальність»...
Зниклого австралійця знайшли у череві крокодила
Цікаве
Зниклого австралійця знайшли у череві крокодила
Рештки австралійського чоловіка, який зник під час риболовлі з друзями, знайшли у череві крокодила...
На росії дружині орка замість обіцяних дров подарували квитки в цирк
Цікаве
На росії дружині орка замість обіцяних дров подарували квитки в цирк
На росії дружині окупанта, який воює проти Україні, замість дров місцева влада привезла два білети в ци...
Чотири двійники Путіна: експерти оцінили, який із них побував в Україні
Цікаве
Чотири двійники Путіна: експерти оцінили, який із них побував в Україні
Справжній російський президент надто переживає за своє життя, щоб влаштовувати таку мандрівку...