[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Підприємство Укроборонпрому виготовило та випробувало новітню радіолокаційну станцію

Підприємство Укроборонпрому виготовило та випробувало новітню радіолокаційну станцію

На казенному підприємстві "Науково-виробничий комплекс "Іскра", що входить до складу ДК "Укроборонпром", розроблено і в стислі терміни  виготовлено дослідний зразок нової перспективної радіолокаційної станції 80К6КС1.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

В повідомленні зазаначається, що основне призначення станції – виявлення в зоні огляду, супровід і вимір трьох координат повітряних об’єктів та їх швидкості у складі зенітно-ракетного комплексу. Станція 80К6КС1 створена для бойового застосування у складі дивізіонів зенітно-ракетних військ протиповітряної оборони.

Радіолокаційна станція сумісна  з наявними зенітно-ракетними комплексами як Збройних сил України, так і закордонного виробництва.

Станція 80К6КС1 є модифікацією лінійки радарів 79К6 та 80К6 виробництва "Іскри", що добре зарекомендували себе на службі у Повітряних Силах ЗСУ.

Про деякі особливості розробки розповів директор "Іскри" Юрій Пащенко:

"Ключовими елементами технологічного успіху цієї розробки є побудова передавального пристрою на сучасних твердотільних модулях, використання технологій цифрових антенних решіток, реалізація на новітній елементній базі спеціальних обчислювачів радіолокаційних сигналів, що працюють за розробленими на підприємстві високоефективними алгоритмами. Для підвищеної мобільності радіолокаційної станції вся апаратура розміщується на одному транспортному засобі вітчизняного виробництва. Це дозволяє розгортати та згортати мобільну станцію за лічені хвилини".

Крім того, він повідомив, що фахівцями підприємства успішно завершено попередні випробування дослідного зразка.

"У процесі випробувань радіолокаційна станція підтвердила усі заявлені тактико-технічні характеристики. Найближчим часом відбудуться державні випробування", – розповів подальші плани директор підприємства.

Нагадаємо, нещодавно у ДК "Укроборонпром" був створений Стратегічний комітет, до якого увійшло керівництво Концерну та директори найбільших підприємств, зокрема, і директор "Іскри" Юрій Пащенко. Комітет працюватиме над розробкою довгострокових бізнес-стратегій майбутніх секторальних холдингових компаній та створенням перших холдингів.

"Реформа Укроборонпрому передбачає трансформацію Концерну у 6 галузевих корпорацій. Одна з них – холдингова компанія радарних систем, яка об’єднає в собі всі підприємства Концерну, що виробляють даний вид продукції та комплектуючі. Ядром цієї нової потужної компанії стане саме "Іскра", а створенням і запуском  нового галузевого холдингу займатиметься Юрій Пащенко", – повідомив про майбутнє підприємства генеральний директор ДК "Укроборонпром" Айварас Абромавичус.

Раніше Український дощ повідомляв, що Державне підприємство "Миколаївський бронетанковий завод", що входить до складу Державного концерну "Укроборонпром", передало Міністерству оборони України  партію з 5 одиниць капітально відновлених броньованих розвідувальних дозорних машин з покращеними характеристиками БРДМ-2Л1. 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
В центрі Дніпра встановлено червоно-чорний прапор УПА
Україна
В центрі Дніпра встановлено червоно-чорний прапор УПА
Біля Дніпропетровської ОДА активісти встановили 12-метрову щоглу з червоно-чорним прапором...
Forbes назвав найбагатших людей України
Україна
Forbes назвав найбагатших людей України
Вперше за три роки «Forbes Україна» випустив рейтинг найбагатших людей України ...
 Росія в ООН заявила, що без зняття санкцій не буде припиняти вогонь
Україна
Росія в ООН заявила, що без зняття санкцій не буде припиняти вогонь
На засіданні Ради безпеки ООН про захист цивільних осіб у збройних конфліктах, Росія пов'язала зняття санкцій із припиненням вогню на Донбасі
...
«Я всю виборчу кампанію проговорив російською»: Разумков заявив, що закон про мову треба змінювати
Україна
«Я всю виборчу кампанію проговорив російською»: Разумков заявив, що закон про мову треба змінювати
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає, що закон про мову треба змінити....
На Донбасі захисники збили безпілотник сепаратистів
Україна
На Донбасі захисники збили безпілотник сепаратистів
Незаконні збройні формування сім разів відкривали вогонь по українських позиціях. Втрат серед наших військових немає...