[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Миколаївський бронетанковий завод передав бронетехніку для президентського полку

Миколаївський бронетанковий завод передав бронетехніку для президентського полку

Державне підприємство "Миколаївський бронетанковий завод", що входить до складу Державного концерну "Укроборонпром", передало Міністерству оборони України  партію з 5 одиниць капітально відновлених броньованих розвідувальних дозорних машин з покращеними характеристиками БРДМ-2Л1. 

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

"Попри доволі пізнє контрактування та особливості роботи підприємства під час карантину, ми рухаємося за графіком та вчасно передаємо техніку нашим військовим для виконання бойових завдань. Ми регулярно спілкуємося з ними та спираємося на їх бойовий досвід, покращуючи ті чи інші характеристики бронетехніки", – говорить директор МБТЗ Юрій Кравченко. 

Зазначається, що в ході капітального ремонту було покращено тактико-технічні характеристики базової машини БРДМ-2. Встановлено новітні засоби навігації та зв’язку, тепловізійну систему нічного керування; змінено розташування особового складу та покращено ергономіку машини за рахунок бокових люків із посиленим бронюванням, що пришвидшує десантування екіпажу та спрощує експлуатацію техніки, розповідає директор підприємства.

"У 2020 році Мколаївський бронетанковий запрацював з новою якістю. За перший квартал цього року на підприємстві виготовлено та відремонтовано продукції на 31,5 млн грн, що майже вдвічі більше за аналогічний період минуолого року. Бронетанковий дивізіон Концерну – один з найпотужніших. Тільки з початку року бронетанкові підприємства Укроборонпрому передали збройним силам близько 300 одиниць техніки. На сьогодні в структурі оборонпрому бронетанкові підприємства – найбільш підготовлені для об’єднання у галузевий холдинг, зараз ми прораховумо різні сценарії та формати цієї нової бізнес-одиниці та чекаємо на ухвалення відповідного законодавства, який пришвидшить процес трансформації", – повідомив Ігор Фоменко, заступник Генерального директора "Укроборонпрому" з виробництва. 

Завдяки правильному плануванню та посиленим заходам безпеки, капітальне відновлення бронемашин на МБТЗ було зроблене вчасно, попри заходи національного карантину.

Наголошується, що Миколаївський бронетанковий завод вже 2 місяці працює в особливому режимі: на робочі місця допускається обмежена кількість критично важливих фахівців, робота відбувається із дотриманням дистанції та посиленими заходами безпеки та санітарно-гігієнічними заходами. 

Раніше Український дощ писав, що МБТЗ відвантажив першу партію капітально відновленої бронетехніки в рамках цьогорічного ДОЗ.

Броньована розвідувально-дозорна машина  БРДМ-2 знаходиться на озброєнні Збройних Сил України, має підвищену прохідність та призначена для ведення розвідки та супроводження конвоїв, також слугує для розміщення спеціального озброєння. 

Нагадаємо, Державне підприємство "Миколаївський бронетанковий завод" – одне із основних підприємств "Укроборонпрому", що спеціалізується на  виготовленні та модернізації броньованої колісної техніки для Збройних Сил України.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Схожi
Україна обмежує виїзд українців за кордон - заява посольства Британії
Україна
Україна обмежує виїзд українців за кордон - заява посольства Британії
Посольство Великої Британії знову заявило, що Україна обмежує виїзд українців за кордон....
У Києві почнуть обмежувати вхід в метро
Україна
У Києві почнуть обмежувати вхід в метро
З 1 червня вхід до київського метро будуть обмежувати. Про це розповіла прес-секретар метрополітену Наталія Макогон в ефірі каналу «Україна 24»....
Партії мерів не буде. Як ідуть на вибори Кличко, Філатов та Садовий
Україна
Партії мерів не буде. Як ідуть на вибори Кличко, Філатов та Садовий
Найвідоміші міські голови не будуть об'єднуватися у спільну «партію мерів» для походу на місцеві вибори восени

...
Техогляд повертається в Україну
Україна
Техогляд повертається в Україну
Незабаром до Верховної Ради України повинні внести законопроект про обов'язковий техогляд для приватних автомобілів. ...
Київстар допомогає Національній поліції в розшуку дітей
Україна
Київстар допомогає Національній поліції в розшуку дітей
За три роки національний телеком-оператор «Київстар», завдяки реалізації проекту «Пошук дітей», допоміг Національній поліції розшукати понад 400 зниклих дітей...